Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie motocyklisty z busem na dk94 w Łosiowie koło Brzegu.(Wideo)

31-letni motocyklista po zderzeniu z autem dostawczym został przetransportowany

Zderzenie motocyklisty z busem na dk94 w Łosiowie koło Brzegu.(Zdjęcia)

31-letni motocyklista po zderzeniu z autem dostawczym został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna doznał urazu złamania barku. Sprawcą wypadku był 54-letni kierowca busa – wynika ze wstępnych ustaleń policji.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (2.09) około godz. 11:30 na drodze krajowej 94 w Łosiowie.

„Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca busa podczas wykonywania skrętu w lewo nie upewnił się czy może bezpiecznie wykonać manewr i uderzył w motocyklistę, który w tym momencie wyprzedzał pojazd. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, dlatego sprawa trafi do sądu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi” – mówi nam asp. sztab. Bogusław Dąbkowski z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
„Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu oraz jeden zastęp OSP z Łosiowa. Nasze działa głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poprzez wykonanie badania urazowego i wsparcia psychicznego dla osoby poszkodowanej. Dalsze czynności prowadził zespół ratownictwa medycznego” – informuje st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Dodajmy, że obecnie w miejscu wypadku nie występują żadne utrudnienia w ruchu drogowym.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Paweł i OSP Łosiów

905
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.