Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie ciężarówki z osobówka na DK40 w okolicy Reńskiej Wsi. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w czwartek, 21

Zderzenie ciężarówki z osobówka na DK40 w okolicy Reńskiej Wsi. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w czwartek, 21 października około godziny 17.20 na Drodze Krajowej nr 40 pomiędzy rondem w Reńskiej Wsi a skrzyżowaniem ze światłami przy Drodze Krajowej nr 45.
Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, trzy patrole policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Na chwilę obecną udało się ustalić, że kobieta kierująca osobowym nissanem na krapkowickich tablicach rejestracyjnych jechała w kierunku Koźla. W przeciwną stronę jechała autocysterna na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych marki Man. W połowie „łącznika” doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierująca nissanem trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie została przetransportowana do szpitala. Ciężarówka „złamała się” uderzając w barierę energochłonną. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. „Łącznik” został wyłączony całkowicie z ruchu na czas prowadzonych działań. Funkcjonariusze wyznaczyli objazd przez Reńską Wieś – ulicę Pawłowicką (Droga Wojewódzka nr 418).

W tym samym czasie na rondzie, gdzie krzyżują się DK 45 z DK 38 oraz DW 418 doszło do innego zdarzenia drogowego. Pojazd wypadł z drogi i uderzył w barierki energochłonne. Z osobowego renault wyciekły płyny eksploatacyjne. Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz policję, która ustali szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

1466
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zima, to bardzo trudny czas dla osób bezdomnych. Mundurowi z Głubczyc w tym

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej do którego miało dojść 6

Wiadomości

Komenda Miejska Policji w Opolu otrzymała nowy radiowóz. Nieoznakowana Kia

Z ostatniej chwili

40-letni kierowca volkswagena najechał na 14-letnią dziewczynę leżącą na jezdni - wynika