Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zatrzymany za kradzież skarbonki „świnki” z namysłowskiej restauracji. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zatrzymany za kradzież skarbonki z namysłowskiej restauracji. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Namysłowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zuchwałe kradzieże. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież laptopa z jednego z urzędów i skarbonki z namysłowskiej restauracji. Wykorzystywał przy tym czas pandemii i mniejszą ilość pracowników mogących coś zauważyć. Przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Obowiązujące obostrzenia miały „pomóc” podejrzanemu uniknąć odpowiedzialności. Mężczyzna pod pozorem podporządkowywania się obowiązującym restrykcjom, dokładnie zasłaniał całą głowę, aby nie zostać rozpoznanym.

W wyniku pracy operacyjnej kryminalni, zajmujący się przestępstwami przeciwko mieniu, wytypowali a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież laptopa i skarbonki. 60-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania, gdzie policjanci ujawnili i zabezpieczyli skradziony sprzęt.

W toku przesłuchania podejrzany przyznał, że wykorzystując czas pandemii i ograniczoną ilość pracowników, chodził po różnego typu urzędach i lokalach, gdzie próbował dokonywać kradzieży.

Śledczy postawili 60-latkowi dwa zarzuty. Pierwszy miał związek z kradzieżą laptopa wartego 1000 złotych, z pomieszczania namysłowskiego urzędu. Drugi zarzut dotyczył kradzieży skarbony z pieniędzmi z namysłowskiej restauracji. Namysłowianin przyznał, że w skarbonce było blisko 500 złotych. Przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło KPP Namysłów

413
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informowaliśmy Państwa o wypadku pod Białą Nyską, do którego doszło w środę. Zginęła w

Wiadomości

Aura za oknem w ostatnich dniach nie sprzyja kierowcom. Warunki drogowe są zmienne i utrudniają poruszanie się po drodze.

Z ostatniej chwili

Policjanci ze Zdzieszowic - już następnego dnia od rozboju - zatrzymali podejrzewanego 21-latka.

Z ostatniej chwili

Zmiany w organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej nr 454. Wyłączony z ruchu został