Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zasłabł za kierownicą na autostradzie A4 – okazał się poszukiwany.

Strzeleccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na autostradzie A4 pojazd gwałtownie zjechał z pasa ruchu i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Zasłabł za kierownicą na autostradzie A4 - okazał się poszukiwany.

Strzeleccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na autostradzie A4 pojazd gwałtownie zjechał z pasa ruchu i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na autostradę natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego oraz zespół ratunkowy. Jak się okazało życie 39-latka nie było zagrożone. Mężczyzna za to był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy więzienia.

Dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na 273 km autostrady A4 samochód jadący w kierunku Wrocławia gwałtownie zjechał z pasa ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. Na autostradę niezwłocznie został wysłany patrol ruchu drogowego. Na miejscu mundurowi zastali 39-letniego kierowcę opla. Mężczyzna oświadczył, że źle się poczuł i z tego powodu szybko zjechał z jedni, zatrzymując pojazd na poboczu.

39-latek został przebadany przez zespół ratunkowy, jego zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach informacyjnych mundurowi ustalili, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a dodatkowo jest poszukiwany przez wałbrzyski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Kierowca opla został zatrzymany przez policjantów. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w zakładzie karnym. Dodatkowo odpowie za jazdę samochodem pomimo cofniętych uprawnień.

Źródło KPP w strzelcach Opolskich Foto Archiwum

1487
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.