Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny pomiędzy Lubszą a Lubiczem.(Zdjęcia)

Dzisiaj (29.10), około godz. 16:30 na drodze powiatowej pomiędzy Lubszą a

Wypadek śmiertelny pomiędzy Lubszą a Lubiczem.

Dzisiaj (29.10), około godz. 16:30 na drodze powiatowej pomiędzy Lubszą a Lubiczem doszło do groźnego wypadku z udziałem auta osobowego. Ze wstępnych informacji wynika, że nieprzytomny kierowca jest zakleszczony w pojeździe.
„Do akcji ratowniczej zadysponowane zostały trzy zastępy JRG z Brzegu oraz OSP z Lubszy i Michałowic. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego próbują wydobyć z auta poszkodowanego kierowcę” – mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Na miejscu jest także policja i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na razie nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną wypadku. Droga powiatowa nr 11460 (Lubsza-Lubicz) jest zamknięta w obu kierunkach.

AKTUALIZACJA

„Auto wypadło z drogi i uderzyło w betonowy przepust. Niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej 82-letni mężczyzna nie odzyskał funkcji życiowych. Na miejscu zdarzenia pozostanie jeden zastęp straży pożarnej w celu zabezpieczenia i pomocy policji w prowadzonych czynnościach” – informuje st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy PSP w Brzegu.
Droga pomiędzy Lubszą a Lubiczem pozostaje zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać przebieg i okoliczności tragicznego wypadku.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Tomasz Sokół &Paweł

3239
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.