Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek motocyklisty w Lewinie Brzeski.28-latek w stanie ciężkim został zabrany do szpitala.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło dzisiaj (30.06) w Lewinie Brzeskim, tuż przed

Wypadek motocyklisty w Lewinie Brzeski.28-latek w stanie ciężkim został zabrany do szpitala.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło dzisiaj (30.06) w Lewinie Brzeskim, tuż przed godziną 20. Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków, policję i zespół ratownictwa medycznego. Trwa akcja reanimacyjna 28-letniego mężczyzny.
„Policjanci prowadzą czynności na miejscu wypadku. Na razie jest zbyt szybko, aby mówić o okolicznościach, w jakich doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Ratownicy prowadzą akcję reanimacyjną poszkodowanego mężczyzny” – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że motocyklista nie zderzył się z innym pojazdem. Do wypadku doszło w okolicach skrzyżowania ul. Moniuszki i Poprzecznej.

AKTUALIZACJA

„Po przeprowadzonej resuscytacji motocyklista odzyskał funkcje życiowe. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował mężczyznę do szpitala w Brzegu. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazaniu poszkodowanego dla zespołu ratownictwa medycznego. W akcji udział brał jeden zastęp JRG z Brzegu oraz jeden OSP z Lewina Brzeskiego” – mówi st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Archiwum

3167
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (18.01), około godz. 11:35 na drodze wojewódzkiej nr 457 w Nowych Kolniach doszło do kolizji z udziałem motocyklisty.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali 38-latka, który blisko rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wpadł w Wigilię na jednej ze stacji paliw w

Z ostatniej chwili

Wczoraj (24.11), w godzinach nocnych rozpoczęły się poszukiwania 80-letniego

Z ostatniej chwili

Około godziny 07;00 na ulicy Armii Krajowej w Opolu przy styku z ulicą Doubois'a