Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek dwóch ciężarówek w miejscowości Gręboszów w powiecie Namysłowskim.(Zdjęcia&Wideo)

Dzisiaj około godziny 19 dyżurny SKKP PSP Namysłowie otrzymał zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów ciężarowych w miejscowości Gręboszów.

Wypadek dwóch ciężarówek w miejscowości Gręboszów w powiecie Namysłowskim.(Zdjęcia)

Dzisiaj około godziny 19 dyżurny SKKP PSP Namysłowie otrzymał zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów ciężarowych w miejscowości Gręboszów.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wyniku zdarzenia jeden z pojazdów przewożący betonowe przepusty wjechał do lasu.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wstrzymaniu ruchu na DK42, udzieleniu KPP jednemu z poszkodowanych kierowców oraz wykonanie do niego dostępu celem jego ewakuacji z pojazdu.

Do działań zadysponowano 2 zastępy JRG PSP Namysłów, 1 zastęp Ochotnicza Straż Pożarna Strzelce , 1 zastęp OSP Rychnów k. Namysłowa. , Policja Namysłów , ZRM.
Tekst KP PSP Namysłów Foto straż i policja w Namysłowie

Aktualizacja

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych z ciężkim ładunkiem. Jeden z pojazdów ciężarowych przewożących elementy betonowe w wyniku zderzenia zjechał z jezdni i wjechał do lasu.

61-letni kierowca ciężarówki volvo z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala karetką pogotowia.

Jego stan określa się jako dobry i stabilny. Obaj kierowcy byli trzeźwi .Policjanci Namysłowskiej drogówki pracujący na miejscu zdarzenia wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

Droga będzie zablokowana do godziny około 21:00 .

Wyznaczono objazdy przez miejscowości Strzelce Namysłowskie i Starościn

POMOC DROGOWA Z NAMYSŁOWA I OKOLIC MARCIŃCZAK I SYNOWIE

TEL 783 140 761

2129
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 15:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na DK46 na trasie Ozimek

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 16:50 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na ul. Niemodlińskiej