Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Walentynki z muzyką filmową w Opolu.

W Walentynki – 14 lutego w opolskiej Stegu Arenie odbędzie się koncert muzyki filmowej i epickiej Visual Concert. Początek o godzinie 19:00.

W Walentynki – 14 lutego w opolskiej Stegu Arenie odbędzie się koncert muzyki filmowej i epickiej Visual Concert. Początek o godzinie 19:00.

Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już największe polskie miasta, wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia Visual Concert wraca na dużą scenę, aby kolejny raz zabrać widzów w muzyczną podróż po naszej planecie.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell. Koncert uświetnią utalentowani soliści: Beata Bielska oraz Krzysztof Iwaneczko.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Czas trwania koncertu: 1h 45m.

Bilety można nabyć

https://visualproduction.pl/kup-bilet/bilety-visual-concert-14-02-2022-stegu-arena-opole/

źródło: visualproduction.pl

1769
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W Kędzierzynie-Koźlu odbyła się dziś parada zwycięzców - siatkarzy Grupy Azoty

Kultura

W dniach 20 - 22 maja obchodzić będziemy Dni Opola

Wiadomości

Kolorową Żakinadą, symbolicznym wręczeniem kluczy do bram Opola oraz wyścigiem smoczych łodzi rozpoczęły się Piastonalia na Politechnice

Z ostatniej chwili

W tym roku celebrować ten dzień w naszym mieście będziemy na opolskim rynku, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, zarówno na scenie