Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

W TROSCE O BEZDOMNYCH.

Zima, to bardzo trudny czas dla osób bezdomnych. Mundurowi z Głubczyc w tym

W TROSCE O BEZDOMNYCH

Zima, to bardzo trudny czas dla osób bezdomnych. Mundurowi z Głubczyc w tym czasie dokładają wszelkich starań, by osobą potrzebującym nie brakowało opieki. Każdy z nas może pomóc.

Głubczycka policja, podczas niskich temperatur na zewnątrz, szczególną opieką obdarza osoby bezdomne, które nie mają się gdzie schronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Zima, to trudny okres dla bezdomnych, samotnych i starszych. Są oni bardziej niż w innych porach roku narażeni na utratę zdrowia, a nawet życia. Dlatego widząc osoby błąkające się po mieście, leżące na ławkach czy chodnikach, których życie może być zagrożone, powiadommy Policję.

Pamiętajmy!

Każdy z nas może uratować życie. Widząc człowieka będącego w trudnej sytuacji. Może być nim bezdomny, nietrzeźwy, osoba starsza albo człowiek chory. Wystarczy zadzwonić na nr 112.

Źródło KPP Głubczyce

582
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.