Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

TROP ZA ZAGINIONYM URYWA SIĘ NA OBWODNICY PÓŁNOCNEJ- JEŚLI WIDZIAŁEŚ DANIELA PALUCHA SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ.

Od przyjęcia zawiadomienia o zaginięciu Daniela Palucha, policjanci z Opola prowadzą

TROP ZA ZAGINIONYM URYWA SIĘ NA OBWODNICY PÓŁNOCNEJ- JEŚLI WIDZIAŁEŚ DANIELA PALUCHA SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ

Od przyjęcia zawiadomienia o zaginięciu Daniela Palucha, policjanci z Opola prowadzą intensywne czynności poszukiwawcze. Sprawdzamy każdy trop i weryfikujemy informacje, które mogą doprowadzić nas do Daniela. Ślad za 22-latkiem urywa się przy obwodnicy północnej na wysokości Parku Turawa. Jeśli 6 maja widziałeś w tej okolicy zaginionego i posiadasz jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela Palucha, skontaktuj się z policjantami komendy miejskiej pod nr tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju dzwoniąc na numer alarmowy 112.

6 maja, w godzinach porannych kamery zarejestrowały Daniela Palucha w okolicy obwodnicy północnej w rejonie Centrum Handlowego Turawa Park. Tam trop za 22-latkiem urywa się. Daniel poruszał się pieszo na odcinku ulic Częstochowskiej i Oleskiej. Dlatego zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które w czwartek 6 maja w godz. 08-09:00 przemieszczały się obwodnicą północną i mogły widzieć zaginionego.


Każda informacja lub nagranie z kamery samochodu, która zarejestrowała sylwetkę zaginionego, może być kluczowa w ustaleniu jego miejsca pobytu. Dlatego jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, skontaktuj się z policjantami komendy miejskiej pod nr tel. 47 861 25 45 lub dzwoniąc do najbliższej jednostki Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.
Daniel ma 187 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z dużym, białym napisem na całej długości lewego rękawa, czarne spodnie dresowe, czarne buty sportowe Nike z czerwoną podeszwą.

Źródło KMP Opole

2228
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,