Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ KOBIETY.

51-latka wyszła z domu na spacer do lasu. Gdy zapadł zmrok i nie wróciła do miejsca

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ KOBIETY.

51-latka wyszła z domu na spacer do lasu. Gdy zapadł zmrok i nie wróciła do miejsca zamieszkania, zaniepokojona rodzina zawiadomiła służby. Po godzinie poszukiwań kobietę w lesie odnaleźli namysłowscy policjanci. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy i ratowników jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W niedzielę 2 maja, po godzinie 20:00 oficer dyżurny namysłowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 51-letniej kobiety. Mieszkanka gminy Pokój w godzinach popołudniowych wyszła z domu i poszła na spacer do lasu. Gdy zrobiło się ciemno i kobieta nie wróciła do domu, rodzina zaalarmowała służby. Komendant namysłowskiej policji natychmiast wszczął alarm dla wszystkich funkcjonariuszy.
Wraz z policjantami do działań poszukiwawczych włączyli się funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie, druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Pokoju i Świerczowie oraz ratownicy z grup poszukiwawczych z Fundacji EMS PL z Opola a także ze Skarbimierza i Suchego Boru. Rejon poszukiwań obejmował obszary leśne należące do kompleksu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.
Po godzinie poszukiwań, kobietę odnaleźli namysłowscy policjanci. 51-latka szła przez las bez latarki i była wyziębiona. Funkcjonariusze natychmiast zaopiekowali się kobietą i przewieźli do zespołu karetki pogotowia. Po przebadaniu przez lekarza, cała i zdrowa została przekazana rodzinie.
Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom policjantów i ratowników nie doszło do tragedii, a kobieta w niespełna godzinę od zgłoszenia została odnaleziona.
Pamiętajmy, aby nigdy nie wahać się ze zgłoszeniem zaginięcia osoby na Policji. W takich sytuacjach liczy się każda sekunda!

Źródło KPP Namysłów

1607
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę około godziny 14:30 volkswagen sharan zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie

Wiadomości

Trwa ogólnopolska akcja „Jednośladem bezpiecznie do celu", której priorytetem jest

Z ostatniej chwili

Około godziny 15:45 kierujący ciężarówką marki daf stracił panowanie nad pojazdem i

Wiadomości

Blisko 40 sadzonek konopi innych niż włókniste zabezpieczyli strzeleccy policjanci na terenie