Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Stal wreszcie wygrywa.

Siatkarze Stali Nysa wygraną zakończyli rok 2021. W meczu 13 kolejki PlusLigi na wyjeździe pokonali beniaminka rozgrywek – LUK Lublin 3:0.

Stal wreszcie wygrywa.

Siatkarze Stali Nysa wygraną zakończyli rok 2021. W meczu 13 kolejki PlusLigi na wyjeździe pokonali beniaminka rozgrywek – LUK Lublin 3:0. To pierwsze zwycięstwo Stali w tym sezonie. Zespół nadal znajduje się na dnie tabeli.
Każda z trzech partii spotkania była zacięta. Szczególnie dużo emocji przyniósł set pierwszy, który zakończył się na przewagi 32:30. Każdy set też wyglądał podobnie. Najpierw na prowadzenie wychodzili miejscowi. Później Stal sukcesywnie odrabiała straty. W trzeciej partii Nysanie wyszli na prowadzenie 11:10 i tego prowadzenia już nie oddali.
Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany atakujący Stali Wassim Ben Tara, który 23 krotnie skutecznie atakował.
Przed siatkarzami teraz czas na rywalizację w Pucharze Polski, po niej przerwa świąteczna. Stal na parkiety ligowe wróci 5 stycznia, na wyjeździe zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

LUK Lublin – Stal Nysa 0:3 (30:32, 22:25, 22:25)

LUK: Nowakowski, Wachnik, Filipiak, Pająk, Stajer, Włodarczyk, Watten (libero) oraz Romać, Jóźwik, Gniecki, Gregorowicz (libero)
Stal: Zajder, Dębski, Komenda, Ben Tara, M’Baye, Kwasowski, Dembiec (libero) oraz Szwaradzki, Penczew.

318
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Siatkarze Stali Nysa pokonali wczoraj na wyjeździe 3:2 (23:25, 25:14, 25:23, 23:25, 15:11) Czarnych Radom w pojedynku 1/8 Pucharu Polski. Tym samym zapewnili

Sport

Stal Nysa po raz kolejny wzięła udział w projekcie realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Tym razem w ramach konkursu

Sport

W sobotę siatkarze Stali Nysa, w ramach 16 kolejki PlusLigi zmierzyli się przed własną publicznością ze Skrą Bełchatów.

Sport

Stal Nysa zakończyła współpracę z przyjmujących Nikolayem Penchevem.