Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Sparowali opolscy siatkarze

Przed nami ostatnie tygodnie przygotowań zespołów siatkarskich do sezonu ligowego 21/22. Opolskie zespoły łapią więc powoli rytm meczowy.

Siatkarze Stali Nysa wybrali numery, z którymi zagrają w nadchodzącym sezonie.

Przed nami ostatnie tygodnie przygotowań zespołów siatkarskich do sezonu ligowego 21/22. Opolskie zespoły łapią więc powoli rytm meczowy.

W sobotę Stal Nysa zmierzyła się na własnej hali z GKS-em Katowice. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 4:0 (25:23, 25:21, 25:19, 25:21).

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzyła się dwukrotnie z Aluronem Wartą Zawiercie. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną ZAKSY 3:1 (25:21, 25:19, 17:25, 25:20). W drugim Jurajscy Rycerze zrewanżowali się, wygrywając 3:1 (19:25, 25:20, 25:17, 25:19).

ZAKSA Strzelce Opolskie i Mickiewicz Kluczbork, występujące w I lidze, zmierzyły się ze sobą w piątek. Górą był Mickiewicz, wygrywając 3:2.

Stal Nysa 10 i 11 września weźmie udział w turnieju w Lubinie, gdzie zmierzy się z miejscowym Cuprum, BBTS-em Bielsko-Biała i Resovią Rzeszów. Na 16 i 17 września zaplanowany jest Turniej Legend im. Andrzeja Kaczmarka i Zdzisława Kiczyńskiego, w którym prócz Stali zagrają Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel i Cuprum Lubin. Tydzień później z kolei Stalowcy zagrają w turnieju w Nowym Sączu.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w piątek w Katowicach zagra z miejscowym GKS-em, dzień później w Głogówku zaplanowany jest rewanż. 16-17 września wspomniany turniej w Nysie, a 25 i 26 września Memoriał Arka Gołasia, w którym wystąpią również Projekt Warszawa, Warta Zawiercie i Sir Safety Perugia.

315
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Przez dwa dni w Nysie rozgrywany był Turniej Legend im. Zdzisława Kiczyńskiego

Sport

Przed nami dwudniowe zmagania siatkarskie w Nysie. W czwartek i piątek przy

Sport

Dwa mecze sparingowe rozegrali w weekend siatkarze Stali Nysa. W piątek zmierzyli się z BBTS-em Bielsko-Biała, w sobotę z Cuprum Lubin. Oba spotkania rozegrane...

Sport

Siatkarze Stali Nysa rozpoczęli ostatni etap przygotowań do sezonu ligowego 21/22.