Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Brzegu.(Zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach zderzenia motocyklisty z osobówką doszło dzisiaj

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Brzegu.(Zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach zderzenia motocyklisty z osobówką doszło dzisiaj (28.08), około godz. 16:30 w Brzegu na skrzyżowaniu ulic Starobrzeskiej i Elektrycznej. Policja pod nadzorem prokuratury ustala przebieg i okoliczności śmiertelnego wypadku.


– „Udział w akcji brały trzy zastępy JRG z Brzegu. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wsparciu zespołu ratownictwa medycznego przy prowadzonej resuscytacji. Niestety, poszkodowany mężczyzna nie odzyskał funkcji życiowych” – mówi st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Kierowca osobówki w wieku ok. 60 lat nie doznał żadnych obrażeń.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Paweł/prostozopolskiego.pl

4150
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.