Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Samochód wpadł do rzeki w Kniei. 22-latek tłumaczył się, że było ślisko na drodze.(Zdjęcia&Wideo)

Służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku drogowym w niedzielę (23.01) przed godz. 14 w Kniei (gm. Zębowice).

Samochód wpadł do rzeki w Kniei. 22-latek tłumaczył się, że było ślisko na drodze.(Zdjęcia&Wideo)

Służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku drogowym w niedzielę (23.01) o godzinie 13:44 w Kniei (gm. Zębowice).

Warunki panujące na drogach są zdradliwe. Przekonał się o tym kierowca, który w gminie Zębowice zakończył podróż w płynącej przez wioskę rzeczce na dachu..

Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że 22-latek kierującym volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego auto wpadło w poślizg.

Volkswagen polo staranował barierkę i wjechał do niewielkiej rzeczki. Kierowca podróżował sam. Opuścił samochód przed przyjazdem służb. Na szczęście nic mu się nie stało.

Na miejscu były trzy zastępy straży ,policja i ZRM.

22-latek został przebadany na obecność alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

POMOC DROGOWA MS-CAR TEL 600 600 226

2691
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 15:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na DK46 na trasie Ozimek

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 16:50 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na ul. Niemodlińskiej