Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Ruchy kadrowe u opolskich pierwszoligowców

Kluby siatkarskie kończą kompletowanie składów na sezon 2021/22

Kluby siatkarskie kończą kompletowanie składów na sezon 2021/22. O kolejnych ruchach kadrowych informują również opolskie kluby.

Wyżej notowany z opolskich klubów – Mickiewicz Kluczbork, poinformował już o 12 zawodnikach, którzy reprezentować będą jego barwy. W Mickiewiczu zostają przyjmujący Dawid Bułkowski Michał Szmajduch, libero Marcin Jaskuła i Michał Łysiak oraz środkowy Konrad Mucha. Do składu dołączają Bartosz Schmidt (środkowy, w poprzednim sezonie MKS Będzin), Kacper Popik (rozgrywający), Łukasz Zimoń (środkowy), Rafał Prokopczuk (rozgrywający), Filip Grygiel (atakujący), Jan Siemiątkowski (atakujący) oraz z drużyny juniorskiej Jakub Michalski (środkowy). W barwach Mickiewicza z kolei nie zobaczymy Przemysława Tomy, Łukasza Owczarza, Filipa Frankowskiego, Filipa Bieguna, Kajetana Kulika, Jakuba Lewandowskiego, Łukasza Sternika, Łukasza Szablewskiego i Jakuba Durskiego.

Z kolei ZAKSA Strzelce Opolskie pożegnała się jak na razie z pięcioma zawodnikami: Dawidem Bieskiem, Patrykiem Giżą, Mateuszem Maciejewiczem, Janem Pogłodzińskim i Filipem Grygielem oraz z asystentem trenera Szymonem Szlendakiem. Zespół nadal będzie prowadzony przez Rolanda Dembończyka, a pozostaną w nim na pewno przyjmujący Grzegorz Wójtowicz i Ernest Kaciczak, atakujący Wiktor Kłęk i rozgrywający Michał Szczechowicz.

Zdjęcie: ZAKSA Strzelce Opolskie

830
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W Strykowie rywalizowali motocykliści w 5. rundzie motocrossowych Mistrzostw Polski. W dwudniowej imprezie wystartowało 131 riderów, wśród

Sport

W sobotę 4 czerwca nasza drużyna Olimpiad Specjalnych działająca przy PSP 11, zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski w siatkówce

Sport

Można śmiało powiedzieć, że asp. sztab. Monika Mrugała kulę ziemską już raz przebiegła.