Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Przykre zdarzenie w jednej z miejscowości pod Opolem.

W dniu 27.12 o godzinie 15:10, strażacy zostali zadysponowani do nagłego zatrzymania krążenia u jednego z mieszkańców

Dnia 27.12 o godzinie 15:10 strażacy zostali zadysponowani do nagłego zatrzymania krążenia u jednego z mieszkańców osiedla zakładowego w Tarnowie Opolskim. Na miejsce wysłano 2 zastępy straży z OSP Tarnów Opolski, policję i śmigłowiec LPR Ratownika23 z uwagi na brak wolnej karetki. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży natychmiast przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a część zabezpieczała lądowisko dla śmigłowca LPR. Niestety po ponad półtora godzinnej walce o życie, lekarz stwierdził zgon.
Foto: OSP Tarnów Opolski

11041
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (21.01) na drodze powiatowej nr 1179O pomiędzy Gierszowicami a wiaduktem kolejowym.

Z ostatniej chwili

W Niedziele 16 styczna około godziny 6:30 wpłynęło zgłoszenie do słuzb ratunkowych o pożarze domu wielorodzinnego w miejscowości Rutki

Z ostatniej chwili

O godzinie 12:49 w miejscowości Kadłub niedaleko Strzelec Opolskich doszło do wypadku z udziałem 16-latka przebywającego w DPS-ie.

Z ostatniej chwili

We wtorek (11.01) o godzinie 7:00 służby ratunkowe zostały powiadomione o leżącym na chodniku starszym mężczyźnie w wieku 69-lat.