Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Przez prędkość 41-latka straciła prawo jazdy na 3 miesiące.

Ignorowanie ograniczeń prędkości w tym przypadku, doprowadziło do zatrzymania

Przez prędkość 41-latka straciła prawo jazdy na 3 miesiące.

Ignorowanie ograniczeń prędkości w tym przypadku, doprowadziło do zatrzymania prawo jazdy. Przekroczyła prędkość o ponad 50 km/h. Teraz na 3 miesiące będzie musiała przesiąść się na miejsce pasażera.

Funkcjonariusze ruchu drogowego w jednej z miejscowości w gminie Kietrz kontrolowali prędkość nieoznakowanym videorejstratorem. W pewnym momencie zatrzymali do kontroli osobowego opla. Przyczyną zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości.

Pomiar prędkości wskazał prędkości – 94 km/h na ograniczeniu do 40 km/h. Kierowcą samochodu okazała się 41-letnia mieszkanka gminy Branice.

Policjanci za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym zatrzymali kobiecie dokument, który następnie został przekazany do starostwa na okres 3 miesięcy. Kierująca została ukarana wysokim mandatem karnym oraz na jej konto punktowe doliczono 10 punktów karnych.

Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie. Jazda o ponad 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym jest niebezpieczna. Kierujący nie są świadomi, że pieszy w zderzeniu z pojazdem nie ma najmniejszych szans na przeżycie.

Źródło Głubczyce

1297
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Brzescy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei i Straży

Wiadomości

Kryminalni z Namysłowa w bezpośrednim pościgu zatrzymali 34-latka podejrzanego

Wiadomości

Krapkowiccy policjanci zatrzymali 65-latka podejrzanego o przemoc z użyciem

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (25.10) w Brzegu, na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Bolesława Chrobrego