Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

POSZUKIWANY 4 LISTAMI GOŃCZYMI – TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Policjanci ze Zdzieszowic zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi.

POSZUKIWANY 4 LISTAMI GOŃCZYMI - TRAFIŁ DO ZAKŁADU KARNEGO

Policjanci ze Zdzieszowic zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. Jak ustalili śledczy, ukrywał się on w tym czasie poza granicami kraju. Przestępca był ścigany przez Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu i Strzelcach Opolskich oraz przez Prokuraturę Rejonową w Opolu. Mężczyzna poszukiwany był za posiadanie i udostępnianie narkotyków, kradzież oraz ucieczkę z miejsca zatrudnienia poza terenem zakładu karnego.
Zdzieszowiccy kryminalni zatrzymali 37-latka, za którym zostały wydane 4 listy gończe. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu i Strzelcach Opolskich oraz przez Prokuraturę Rejonową w Opolu. Miał on do odbycia karę więzienia za posiadanie i udostępnianie narkotyków, kradzież oraz ucieczkę z miejsca zatrudnienia poza terenem zakładu karnego. Mieszkaniec gminy Zdzieszowice, przed wymiarem sprawiedliwości, od kilku lat ukrywał się za granicą.

Funkcjonariusze uzyskali informację o powrocie poszukiwanego do kraju. Śledczy natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Mundurowym drzwi otworzyła kobieta, która przekonywała policjantów, że 37-latka nie ma w domu. Jej informacje nie brzmiały jednak dla policjantów wiarygodnie, dlatego przystąpili do przeszukania domu.

Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie czynności zauważyli, że poszukiwany ucieka przez okno. Policjanci natychmiast podjęli pościg. 37-latek oddalał się w kierunku pobliskiego lasu, jednak już po chwili został zatrzymany.

Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzoną wcześniej karę.

Źródło KPP Krapkowice

2744
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 15:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na DK46 na trasie Ozimek

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 16:50 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na ul. Niemodlińskiej