Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, który zarobili słone mandaty i punkty karne. Kierowcy noga z gazu.(Wideo)

Policjanci z krapkowickiej grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość. Kierowca volkswagena,

Policjanci z grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, który zarobili słone mandaty i punkty karne. Kierowcy noga z gazu.(Wideo)

Policjanci z krapkowickiej grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość. Kierowca volkswagena, 37-latek na obszarze zabudowanym pędził z prędkością 113km/h. Drugi, jechał obwodnicą Krapkowic z prędkością 144km/h. W nowym taryfikatorze nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości. Żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia brawury na drodze!

Krapkowiccy policjanci wchodzący w skład grupy SPEED każdego dnia zatrzymują piratów drogowych, którzy swoim zachowaniem powodują niebezpieczeństwo na drogach. Patrolując drogi naszego powiatu mundurowi natknęli się na kierującego volkswagenem, który jadąc 113km/h przekroczył dwukrotnie dopuszczalną prędkość w miejscowości Kujawy.

Według nowego taryfikatora, 37-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. Krakowianin za przekroczenie prędkości o 63km/h na obszarze zabudowanym stracił też swoje uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.

Drugi kierujący, jadąc obwodnicą Krapkowic jechał z prędkością 144km/h na obowiązującej 90. 22-latek został zatrzymany do kontroli drogowej. Na jego konto wpłynęło również 10 punktów karnych, a mandat wyniósł 1500 zł.

Pamiętajmy, że lekceważenie ograniczeń prędkości to nadal w wielu przypadkach czynnik mający wpływ na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Zimowa aura dodatkowo uprzykrza nam podróż i bezpieczne dotarcie do celu. Dlatego bądźmy ostrożni i respektujmy ograniczenia prędkości na drodze.

Źródło KPP Krapkowice

814
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.