Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci z Grodkowa zatrzymali 38-latka za narkotyki. Okazało się ze mężczyzna figurował jako poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci z Grodkowa zatrzymali 38-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków

narkotyki grodków, policja grodków, zatrzymanie za narkotyki, posiadał narkotyki, policja zatrzymała za narkotyki, akcja policji, Policjanci z Grodkowa zatrzymali 38-latka za narkotyki. Okazało się ze mężczyzna figurował jako poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci z Grodkowa zatrzymali 38-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków i kierowaniem pojazdem pod ich wpływem. Tym razem znaleźli przy nim amfetaminę i marihuanę. Trafił już do więzienia na kilka miesięcy. Dodatkowo musi się liczyć z karą za posiadanie narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.
Kilka dni temu, policjanci z Grodkowa tuż przed południem, na jednej z ulic w mieście zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Funkcjonariusze wylegitymowali 38-latka i sprawdzili w policyjnym systemie. Szybko się okazało, że przeczucie ich nie myliło. Mężczyzna figurował jako poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Szczegółowa kontrola pokazała, że zatrzymany ma więcej przewinień na koncie. Funkcjonariusze ujawnili dodatkowo kilka porcji zakazanych substancji. Część znaleźli przy zatrzymanym, natomiast pozostałe woreczki były w mieszkaniu zatrzymanego. Zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

Zatrzymany był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, między innymi za posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy. Musi się również liczyć z karą za posiadanie środków odurzających, grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło KPP Brzeg

1611
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

O tym w jaki sposób przeciwdziałać narkomanii i alkoholizmowi wśród dzieci i młodzieży rozmawiali nauczyciele ze Szkoły Podstawowej

Wiadomości

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komisariatu II Policji w Opolu, zatrzymali dwóch mieszkańców miasta.

Wiadomości

Opolscy policjanci rozpoczęli już sezon rowerowy. Teraz to nie tylko patrole piesze czy służba z wykorzystaniem radiowozów, ale również

Wiadomości

Kilkaset gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani to 37 i 24-letni mieszkańcy powiatu brzeskiego.