Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

Policjanci z Brzegu poszukują świadków zdarzenia z udziałem nie

Policjanci poszukują świadków zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

Policjanci z Brzegu poszukują świadków zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy, które miało miejsce 13 września około godziny 12:00 na drodze wojewódzkiej 401 w rejonie miejscowości Młodoszowice. 47-letni kierowca ciężarówki w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Świadków oraz osoby będące w posiadaniu nagrań z wideorejestratorów w swoich samochodach, prosimy o pilne zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numer 47 863 32 03 lub 47 863 34 18.

13 września około godziny 12:00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie dotyczące ujęcia, na drodze wojewódzkiej nr 401 w rejonie miejscowości Młodoszowice, nietrzeźwego kierowcy. Uwagę świadków zwrócił sposób jazdy kierowcy, który wskazywał na to, że może być on nietrzeźwy.

Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w organizmie. 47-letni kierowca pojazdu ciężarowego marki Daf był nietrzeźwy, w organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Musi się liczyć m.in. z zarzutem kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

Wszystkie osoby, które w tym czasie podróżowały DW 401, były świadkami tej sytuacji lub posiadają wideorejestratory w swoich samochodach, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 86 33 203 lub 47 8633 418.

Źródło KPP w Brzegu

964
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Około godziny 17:00 na opolskim odcinku autostrady A4, na 239 kilometrze

Z ostatniej chwili

O godzinie 12:10 na ul. Budowlanych w Opolu jeden z przechodniów zauważył, jak

Z ostatniej chwili

Dziś (17.09) około godziny 5:00 służby zostały poinformowane o wypadku ciężarówki na drodze krajowej 43 w Dalachowie w gminie Rudniki.

Wiadomości

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Rafał Kochańczyk uczestniczył w