Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych.

Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej do którego miało dojść 6

Policjanci poszukują świadków potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych.

Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej do którego miało dojść 6 listopada na ul. Sławięcickiej w Kędzierzynie-Koźlu. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami.

Do zdarzenia miało dojść w sobotę (6 listopada 2021 r.) na ul. Sławięcickiej w Kędzierzynie-Koźlu. Około godziny 17:10 na przejściu dla pieszych, które znajduje się w rejonie skrzyżowania z ul. Wróblewskiego miała zostać potrącona kobieta przez samochód osobowy.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mają informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numer telefonu 47 863 42 03 , 47 863 42 40.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu

1278
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.