Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci pomogli kobiecie w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala.

Służba w Policji bywa bardzo nieprzewidywalna i często wymaga podejmowania od policjantów szybkich decyzji. Przekonali się o tym niedawno funkcjonariusze ruchu drogowego do których podjechało małżeństwo z prośbą o pomoc.

Policjanci pomogli kobiecie w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala.

Służba w Policji bywa bardzo nieprzewidywalna i często wymaga podejmowania od policjantów szybkich decyzji. Przekonali się o tym niedawno funkcjonariusze ruchu drogowego do których podjechało małżeństwo z prośbą o pomoc. Mundurowi widząc, że życie 61-letniej pasażerki jest zagrożone i liczy się każda minuta, natychmiast pomogli kobiecie w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala.

W sobotę (15 stycznia), policjanci z prudnickiej drogówki na terenie gminy Prudnik kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy. Po godzinie 16:00 do patrolu podjechało małżeństwo, które jechało do szpitala. Jak się okazało, 61-letnia pasażerka pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Kobieta była osłabiona i traciła przytomność. Mundurowi bez chwili zawahania postanowili im pomóc.

Funkcjonariusze używając sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych natychmiast przewieźli kobietę radiowozem do szpitala. W międzyczasie oficer dyżurny o zaistniałej sytuacji powiadomił personel medyczny. Działania funkcjonariuszy, pozwoliły kobiecie szybko i bezpiecznie dojechać do celu i uzyskać pomoc specjalistów.

Pamiętajmy, że zawsze możemy zwrócić się o pomoc do policjantów, zwłaszcza gdy zagrożone jest czyjeś życie lub zdrowie.

Źródło KPP w Prudniku

595
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 15:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na DK46 na trasie Ozimek

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 16:50 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na ul. Niemodlińskiej