Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pijany kierowca bmw spowodował wypadek na Dk 46. Wydmuchał 1,5 promila. (Zdjęcia)

Dzisiejszego przedpołudnia ok 11:25 na Dk 46 w Kamienicy Nyskiej (trasa Kłodzko – Nysa) doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem

Pijany kierowca bmw spowodował wypadek na Dk 46. Wydmuchał 1,5 promila. (Zdjęcia)


Dzisiejszego przedpołudnia ok 11:25 na Dk 46 w Kamienicy Nyskiej (trasa Kłodzko – Nysa) doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego marki bmw i busem marki ford, który ciągnął lawetę.

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca bmw na prostym odcinku drogi nie zachował szczególnej uwagi i uderzył w przyczepę ciągniętą przez forda powodując wypadnięcie z drogi.

Dodatkowo okazało się, że kierowca osobówki jest pod wpływem alkoholu i podczas badania alkomatem wydmuchał 1,5 promila. Dwie osoby z busa zostały poszkodowane, zabrano ich do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Wciąż trwają badania czy mówimy tu o kolizji czy wypadku.

Sprawa dla kierowcy bmw zakończy się w sądzie, gdzie grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. W czasie działania służb droga była zablokowana.

Na miejscu pracowały jednostki z JRG Paczków 2 zastępy, OSP Kamienica Nyska, dwie karetki pogotowia ratunkowego i cztery radiowozy. Obecnie droga jest już przejezdna.

4206
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 15:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na DK46 na trasie Ozimek

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 16:50 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na ul. Niemodlińskiej