Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pijany i bez uprawnień kierowca motocykla spowodował kolizję – z ogrodzeniem.

Zdarzenia do którego doprowadził motocyklista mogło skończyć się tragicznie.

Pijany i bez uprawnień kierowca motocykla spowodował kolizję - z ogrodzeniem.

Zdarzenia do którego doprowadził motocyklista mogło skończyć się tragicznie. Zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. Całość wyglądała tragicznie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili przebieg zdarzenia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w jednej spod głubczyckich miejscowości. Ze zgłoszenia wynikało, że motocyklista wypadł z drogi i uderzył motocyklem w ogrodzenie jednej z posesji.

Będący na miejscu policjanci ruchu drogowego zastali 32-letniego mężczyznę z ogólnymi obrażeniami ciała. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli woń alkoholu od kierowcy. Po przebadaniu 32-latka okazało się, że w wydychanym powietrzu ma blisko promil alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania takim pojazdem.

32-latek może mówić o prawdziwym szczęściu. Po kilku godzinach opuścił szpital ponieważ doznał tylko ogólnych potłuczeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca poruszał się z nadmierną prędkością i na łuku drogi nie opanował pojazdu i uderzył w ogrodzenie posesji. Sprawa ta, swój finał znajdzie w sądzie. Kierowcy grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

1832
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,