Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pijany i bez uprawnień kierowca motocykla spowodował kolizję – z ogrodzeniem.

Zdarzenia do którego doprowadził motocyklista mogło skończyć się tragicznie.

Pijany i bez uprawnień kierowca motocykla spowodował kolizję - z ogrodzeniem.

Zdarzenia do którego doprowadził motocyklista mogło skończyć się tragicznie. Zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. Całość wyglądała tragicznie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili przebieg zdarzenia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w jednej spod głubczyckich miejscowości. Ze zgłoszenia wynikało, że motocyklista wypadł z drogi i uderzył motocyklem w ogrodzenie jednej z posesji.

Będący na miejscu policjanci ruchu drogowego zastali 32-letniego mężczyznę z ogólnymi obrażeniami ciała. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli woń alkoholu od kierowcy. Po przebadaniu 32-latka okazało się, że w wydychanym powietrzu ma blisko promil alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący motocyklem nie posiadał uprawnień do kierowania takim pojazdem.

32-latek może mówić o prawdziwym szczęściu. Po kilku godzinach opuścił szpital ponieważ doznał tylko ogólnych potłuczeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca poruszał się z nadmierną prędkością i na łuku drogi nie opanował pojazdu i uderzył w ogrodzenie posesji. Sprawa ta, swój finał znajdzie w sądzie. Kierowcy grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

1511
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.