Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Pijany 65-latek groził ekspedientce nożem . Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Krapkowiccy policjanci zatrzymali 65-latka podejrzanego o przemoc z użyciem

Pijany 65-latek groził ekspedientce nożem . Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Krapkowiccy policjanci zatrzymali 65-latka podejrzanego o przemoc z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło w sklepie spożywczym w miejscowości Pietna. Mężczyzna zażądał sprzedaży alkoholu. Policjanci zatrzymali agresywnego napastnika. Za groźby zmuszania do określonego zachowania mieszkańcowi naszego powiatu grozi do 3 lat więzienia.

20 października, około godziny 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach, otrzymał zgłoszenie o groźbach kierowanych do pracownicy jednego ze sklepów spożywczych. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny partol. Funkcjonariusze ustalili, że do sklepu wszedł mężczyzna, który chciał kupić wódkę. Kiedy ekspedientka widząc mocny stan upojenia alkoholem 65-latka odmówiła sprzedaży trunku, ten zaczął grozić jej nożem.

Policjanci po całym zajściu zatrzymali agresywnego mężczyznę. Został on przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik urządzenia wskazał ponad 2,5 promila.

Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie podejrzanemu zarzutu zmuszania groźbą do określonego zachowania. Teraz o losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za takie przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Krapkowice

712
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zima, to bardzo trudny czas dla osób bezdomnych. Mundurowi z Głubczyc w tym

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej do którego miało dojść 6

Wiadomości

Komenda Miejska Policji w Opolu otrzymała nowy radiowóz. Nieoznakowana Kia

Z ostatniej chwili

40-letni kierowca volkswagena najechał na 14-letnią dziewczynę leżącą na jezdni - wynika