Opolanin na 3 miejscu w zawodach IRON DEAD LEAGUE we Wrocławiu.(Wideo)

W ubiegłą sobotę (27.03) we Wrocławiu odbyły się zawody IRON DEAD LEAGUE czyli zawody w martwym ciągu.

W ubiegłą sobotę (27.03) we Wrocławiu odbyły się zawody IRON DEAD LEAGUE czyli zawody w martwym ciągu. Na imprezę zjechali wszyscy najsilniejsi z całej Polski by stanąć w szranki w podnoszeniu sztangi. Nasz region miał tam swojego przedstawiciela Marcina Oleksy, który startował w kategorii weteran open. Marcin zajął 3 miejsce z wynikiem 260 kg przegrywając tylko o 40 kg z liderem klasyfikacji Robertem Drozdowskim. Trzeba zaznaczyć, że Marcin był dużo lżejszym zawodnikiem od czołówki, a mimo to zajął wysoką lokatę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2454

Z ostatniej chwili

Zgłoszenie o zaginięciu małych dzieci postawiło na nogi policjantów z Nysy, Opola, Wrocławia i Zgorzelca.

Siatkarki Uni Opole wygrały na wyjeździe z KGHM Volley Wrocław 3:1 w spotkaniu 1/8 finału Tauron Pucharu Polski.

W nocy na terenie Wrocławia doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego dwóch funkcjonariuszy zostało

Sześciu gladiatorów, rywalizowało po południu w Opolu podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Strongman Team Poland na Placu Kopernika.