Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Niestety pomimo godzinnej resuscytacji 63-latka zmarła w karetce. Dramatyczna akcja ratunkowa w Kędzierzynie Koźlu.(Zdjęcia)

W sobotę, 3 kwietnia około godziny 10.50 służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z

Niestety pomimo godzinnej resuscytacji 63-latka zmarła w karetce. Dramatyczna akcja ratunkowa w Kędzierzynie Koźlu.(Zdjęcia)

W sobotę, 3 kwietnia około godziny 10.50 służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z bloków przy ulicy Kazimierza Wielkiego na osiedlu Piastów w Kędzierzynie Koźlu . Ze zgłoszenia wynikało, że rodzina nie ma kontaktu z 63-letnią kobietą przebywającą na kwarantannie.

Na miejsce zadysponowano policję oraz straż pożarną do otwarcia mieszkania. Rodzinę zaniepokoił fakt, że przed drzwiami stały zakupy. Po wejściu do środka okazało się, że kobieta źle się czuje. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy i podali tlen. Wezwano też zespół ratownictwa medycznego, ale z uwagi na brak wolnych karetek konieczne było zadysponowanie ambulansu z powiatu krapkowickiego. Pogotowie ratunkowe przybyło dopiero po 30 minutach. Na tym interwencja straży pożarnej się zakończyła.


Kobieta wymagała hospitalizacji. Jednak po przetransportowaniu jej do karetki stan zdrowia znacznie się pogorszył. Po godzinie 12 na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także ponownie straż pożarną do zabezpieczenia miejsca lądowania. Niestety pomimo godzinnej resuscytacji 63-latka zmarła w karetce.

Źródło i Foto www.lokalna24.pl

2636
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

O godzinie 16:46 śmigłowiec LPR Ratownik 23 został zadysponowany do Niemodlina na

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (11.04), tuż po godz. 12:30 do służb dotarło zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który stracił przytomność i pozostaje zamknięty w łazience. Do akcji zadysponowano...

Z ostatniej chwili

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło na 252 kilometrze autostrady A4 na wysokości Gogolina.

Z ostatniej chwili

We wtorek w Gogolinie doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku z udziałem dziecka. W okolicach godziny 19:00