Najsilniejsza policjantka w Polsce mieszka w Opolu !

W sobotę 26.06 we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Polski WPC służb mundurowych w martwym ciągu RAW. Nasz region w kategorii kobiet reprezentowała Sabina Oleksy, która jest funkcjonariuszką policji z II Komisariatu Policji w Opolu. Sabina okazała się najsilniejszą sztangistką z grona sześciu zawodniczek. W czasie zawodów z wynikiem 110 kg opolanka zajęła 1 miejsce w swojej kategorii. Sabina podjęła próbę dźwignięcia 115 kg, lecz próby niestety nie zaliczono. Sabina Oleksy trenuje pod czujnym okiem swojego trenera, zawodnika i jednocześnie męża, utytułowanego w sportach siłowych Marcina Oleksy. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów na polu sportowym jak i zawodowym.

4780

Z ostatniej chwili

W czwartek 28 marca o godzinie 23:40 doszło do wypadku na ulicy Budowlanych w Opolu koło stacji paliw.

W czwartek (28.03) oficjalne otwarto blok operacyjny z oddziałem anestezjologicznym w szpitalu przy ul. Reymonta w Opolu.

W czwartek 28 marca o godzinie 16:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ulicy Chabrów w Opolu.

W środę 27 marca o godzinie 15:08 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na trasie Opole- Krapkowice na DK45 w miejscowości