Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Na meczu piłki nożnej w Kruszynie zasłabł zawodnik. Reanimacja trwała 45 minut. Mężczyzna został zabrany LPR-m do szpitala.(Wideo)

Około godziny 18.20 na meczu 4. Kolejki rozgrywek klasy A grupy 2 pomiędzy

Około godziny 18.20 na meczu 4. Kolejki rozgrywek klasy A grupy 2 pomiędzy drużynami LZS KS Kruszyna-Prędocin a LZS Burza Lipki jeden z zawodników drużyny przyjezdnej stracił przytomność. Na boisku rozpoczęto akcję reanimacyjną.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w końcowych minutach meczu a-klasowych drużyn z Kruszyny i Lipek. Jeden z zawodników drużyny LZS Burza Lipki zasłabł.

– W akcji uczestniczyły dwa zastępcy z JRG Brzeg. Strażacy przez pierwsze 15 minut prowadzili akcję reanimacyjną. Po 15 minutach akcję przejęła załoga lądującego śmigłowca LPR. Po 45 minutach udało przywrócić się funkcję życiowe. – poinformował nas mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży pożarnej w Brzegu.

Po zakończonej akcji reanimacyjnej zawodnik drużyny z Lipek został przetransportowany do LPR szpitala w Opolu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto i Wideo Paweł

2372
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (21.01) na drodze powiatowej nr 1179O pomiędzy Gierszowicami a wiaduktem kolejowym.

Z ostatniej chwili

O godzinie 12:49 w miejscowości Kadłub niedaleko Strzelec Opolskich doszło do wypadku z udziałem 16-latka przebywającego w DPS-ie.

Z ostatniej chwili

Poważny wypadek na DK 40 na odcinku Prudnik - Kędzierzyn-Koźle

Z ostatniej chwili

Załoga LPR-u lecąca do wypadku w Dąbrowie zauważyła pożar auta leżącego na dachu przy słupie wysokiego napięcia w miejscowości Chróścina.