Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

LPR Ratownik 23 został uziemiony w miejscowości Lubsza. Co się stało?

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec

ratownik lpr, awaria lpr, awaria helikoptera, awaria pogotowia, awaria ratownik 23,

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak maszyna została uziemiona. Ostatecznie pacjentkę do szpitala w Brzegu przetransportowali strażacy.
– Około godz. 19 zadysponowaliśmy do Piastowic dwa zastępy strażaków z Brzegu i Lubszy. Pacjentka z problemami zdrowotnymi wymagała pomocy medycznej, ale w regionie nie było wolnej karetki. Niestety okazało się, że wezwany śmigłowiec LPR po wylądowaniu w Lubszy został uziemiony ze względu na warunki atmosferyczne. Ostatecznie pacjentkę przetransportowaliśmy do szpitala w Brzegu – mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy PSP w Brzegu.
Dodajmy, że śmigłowiec LPR z Opola (Ratownik 23 – red.) pozostanie na boisku w Lubszy do jutra. Obecnie trwa zabezpieczanie uziemionej maszyny. Źródło www.brzeg24.pl foto od naszego czytelnika.

13282
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej do którego miało dojść 6

Z ostatniej chwili

40-letni kierowca volkswagena najechał na 14-letnią dziewczynę leżącą na jezdni - wynika

Z ostatniej chwili

Do zderzenie dwóch aut doszło dziś 27.11 na skrzyżowaniu ulic Katowicka

Z ostatniej chwili

Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego "Kędzierzyn-Koźle" została