Legia wyrazie lepsza od Dremana.

Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy nie była udana dla piłkarzy Dremana

Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy nie była udana dla piłkarzy Dremana Opole Komprachcice. Do siatki trafiali tylko goście. Spotkanie zakończyło się wygraną Legii 3:0. Co ciekawe, to gospodarze częściej byli przy piłce. Jednak skuteczne kontrataki i niepotrzebne faule zadecydowały o końcowym wyniku. Na listę strzelców zapisali się w 5 minucie Adam Grzyb, dwanaście minut później z przedłużonego karnego Mariusz Milewski, a w drugiej połowie trafienie dorzucił Michał Knajdrowski (24 min).

Po drugiej kolejce Dreman spadł na 7 miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce, już w następny weekend opolanie podejmą Futsal Leszno. Spotkanie rozegrane zostanie również w niedzielę, początek o 19:00.

1567

Niecodzienną niespodziankę sprawili uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu siatkarze Grupy Azoty ZAKSA

Z ostatniej chwili

W czwartek 18 kwietnia o godzinie 09:21, policja z ruchu drogowego otrzymała wezwanie do wypadku drogowego na trasie Opole-Zawada.

Wiadomości

Dwa dni koncertowe, pokazy filmowe, zawody sportowe, rajd motocyklowy z rektorem i mnóstwo innych atrakcji – tak w telegraficznym skrócie

W środę 17 kwietnia przed godziną 17:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Ozimskiej w Opolu naprzeciwko sądu.