Komunikat o stanie zdrowia Norberta Hubera

Podczas trzeciego meczu finałowego, w którym Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała Jastrzębski Węgiel w czwartym secie spotkania

Podczas trzeciego meczu finałowego, w którym Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała Jastrzębski Węgiel w czwartym secie spotkania środkowy naszego zespołu doznał urazu i musiał opuścić boisko.

Norbert Huber był jednym z wyróżniających się siatkarzy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podczas środowego meczu finałowego. Niestety w czwartym secie, przy stanie 19:19 przy nabiegu do ataku nasz środkowy doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Norberta Hubera z boiska znieśli koledzy i szybko okazało się, że zawodnik Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie wrócił już na boisko w tym spotkaniu.

Kolejne badania i rezonans potwierdziły uraz ścięgna Achillesa. Niestety z powodu kontuzji środkowy naszego zespołu nie zagra już w tym sezonie. Norberta Hubera czeka zabieg chirurgiczny, a następnie dłuższa rehabilitacja.

Norbertowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

2360

Sezon 2023/2024 PlusLigi kończymy na 10. miejscu. W meczu rewanżowym w Bełchatowie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała 3:2, jednak

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrywa w pierwszym meczu o 9. miejsce 1:3. Kolejne spotkanie rozegramy w środę, 17 kwietnia

Niestety w mecz 29. kolejki Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kończy bez zdobyczy punktowych. Nasz zespół przegrał z Aluron CMC Wartą Zawiercie 0:3.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po udanym starcie w meczu 28. Kolejki przegrała ze Ślepskiem Malow Suwałki 1:3.