Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kierujący autem bez prawa jazdy, wjechał w ogrodzenie posesji mając 2,5 promila.

Każdego tygodnia policjanci z Brzegu zatrzymują pijanych kierowców. Tym razem

Kierujący autem bez prawa jazdy, wjechał w ogrodzenie posesji mając 2,5 promila.

Każdego tygodnia policjanci z Brzegu zatrzymują pijanych kierowców. Tym razem ujęli 36-latka, który będąc na „podwójnym gazie” wjechał w ogrodzenie posesji. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
„Do zdarzenia doszło w sobotę (16.10), w Lubszy na ul. Ogrodowej. 36-latek kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ukaraniem sprawcy zajmie się sąd” – mówi asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy powiatowej Policji w Brzegu.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, ale 36-latek musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Kierowanie w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila) jest przestępstwem, za które grozi wysoka grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 2.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Tomasz Sokół

5196
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do akcji gaśniczej pożaru, który wybuchł dzisiaj (6.07) około godz. 17:00 w zakładzie

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.