Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kierujący autem 46-latek miał blisko 3 promile i zniszczył 4 zaparkowane samochody.

Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, uszkadzając przy tym 4

Kierujący autem 46-latek miał blisko 3 promile i zniszczył 4 zaparkowane samochody.

Kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, uszkadzając przy tym 4 samochody. Następnie odjechał z miejsca. Dzięki właściwej reakcji świadków 46-latek został zatrzymany. Jak ustalili policjanci, mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Podejrzanemu grozi wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz 2 lata pozbawienia wolności.

Policjanci głubczyckiej komendy zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednej z ulic miasta. Kierujący uciekł z miejsca kolizji, jednak już po chwili, dzięki właściwej reakcji świadków został zatrzymany.

Z uwagi na styl jazdy i zachowanie, 46-latek został przebadany alkomatem. Wynik badania wskazał blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Jak ustalono, 46-latek w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził 4 zaparkowane wzdłuż ulicy samochody. Straty wycenione przez poszkodowanych wynoszą kilkanaście tysięcy złotych.

Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznym, a nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Źródło KPP Głubczyce

1618
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,