Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

5 aut spłonęło w miejscowości Przecza w powiecie Brzeskim

O godzinie 3.15 zadysponowano strażaków do pożaru w byłym tartaku w Przeczy. Po dojeździe do miejsca okazało się że ogniem objęte są 3

pożąr warsztatu, przecza pożąr, spalone 5 aut, spalone samochody, warsztat pożar, brzeg pożar, przecza, w przeczy, osp. straż, gaszenie warsztatu, palił sie watsztat w przeczy, wiadomości opolskie,

Dzisiaj (20.11) nad ranem, kilka minut po godzinie 3:00, służby otrzymały zgłoszenie o pożarze w Przeczy na terenie dawnego tartaku. Obecnie w tym miejscu znajduje się warsztat samochodowy. W zdarzeniu spłonęło łącznie pięć samochodów oraz kontener warsztatowy.
– Do akcji gaśniczej zadysponowaliśmy 3 zastępy JRG Brzeg, 1 OSP Skorogoszcz i 1 OSP Lewin Brzeski. Na trenie byłego tartaku, na którym obecnie znajduje się warsztat samochodowy, spłonęły trzy auta osobowe, dwa pojazdy typu bus i kontener warsztatowy. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody na płonące pojazdy oraz jednego prądu wody w obronie na pobliski budynek biurowy – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Przyczynę pożaru ustala policja. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na miejscu znaleziono ślady mogące wskazywać na włamanie do budynku biurowego. Niewykluczone, że ktoś celowo wzniecił ogień.

Policjanci będący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli wszystkie ślady i prowadzone są czynności wyjaśniające. Ze względu na dobro przebiegu tej sprawy na razie nie udzielamy więcej informacji – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl foto Osp Skorogoszcz

3118
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

O godzinie 12.05 strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Brzegu otrzymali zgłoszenie o pożarze

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu w Zdzieszowicach postawili zarzuty 65-latkowi, podejrzanemu o znęcanie się nad królikami.

Z ostatniej chwili

Po godzinie 10:00 w Opolu na ul. Prószkowskiej doszło do zderzenia bmw z citroenem. Kierujący bmw wyjeżdżając

Z ostatniej chwili

O godzinie 6:35 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na terenie jednego z zakładów w Ozimku, przy ul. Dworcowej.