Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lokomotiv Novosybirsk. Mecz odwołany!!!

W związku z odnotowaniem pozytywnych wyników testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 w drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle,

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiv Novosybirsk. Mecz odwołany!!!

W związku z odnotowaniem pozytywnych wyników testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 w drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, zaplanowanym na 26 stycznia mecz Ligi Mistrzów został odwołany.

W porozumieniu z Lokomotivem Novosibirsk oraz Europejską Federacją ustalono, że spotkanie zostanie rozegrane 12 lutego. Jedynym z rozwiązań, pozwalającym uniknąć walkowera ze strony Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, było porozumienie, ustalające, że mecz odbędzie się w Rosji. Drużyna Lokomotivu Novosibirsk wraca do Rosji, Europejskiej Federacji Siatkówki dziękujemy za zrozumienie sytuacji, a naszym rywalom za postawę fair-play.
Wydarzenie: LIGA MISTRZÓW: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lokomotiv Novosybirsk

Raport medyczny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


Klub ZAKSA S.A. informuje, że w rezultacie przeprowadzonych testów antygenowych na obecność wirusa SARS-CoV-2 znaczna część drużyny otrzymała wynik pozytywny. Osoby z pozytywnymi wynikami testów pozostają w izolacji i oczekują na wynik testu RT-PCR.

Raport medyczny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Klub ZAKSA S.A. informuje, że w rezultacie przeprowadzonych testów antygenowych na obecność wirusa SARS-CoV-2 znaczna część drużyny otrzymała wynik pozytywny. Osoby z pozytywnymi wynikami testów pozostają w izolacji i oczekują na wynik testu RT-PCR.

Po spotkaniu PlusLigi w Warszawie ze względu na to, że kilku zawodników zgłosiło złe samopoczucie prewencyjnie wszyscy zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego regularnie od 23 stycznia byli poddawani testom (wykonywano testy antygenowe) na obecność wirusa SARS-CoV-2. W wyniku przeprowadzanych testów pozytywne wyniki uzyskała znaczna część członków Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

W związku ze zbliżającym się meczem Ligi Mistrzów, mimo braku objawów charakterystycznych dla wirusa SARS-CoV-2, zawodnicy pozostający w trybie treningowym 25 stycznia prewencyjnie zostali skierowani na testy RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2.

W wyniku zaistniałej sytuacji, w porozumieniu z Lokomotivem Novosibirsk oraz Europejską Federacją Siatkówki ustalono, że zaplanowane na 26 stycznia spotkanie 4. kolejki grupy C siatkarskiej Ligi Mistrzów zostanie rozegrane 12 lutego. Jedynym z rozwiązań, pozwalającym uniknąć walkowera ze strony Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, było porozumienie, ustalające, że mecz odbędzie się w Rosji. Drużyna Lokomotivu Novosibirsk wraca do Rosji, Europejskiej Federacji Siatkówki dziękujemy za zrozumienie sytuacji, a naszym rywalom za postawę fair-play.

Klub ZAKSA S.A pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi, Europejską Federacją Siatkówki oraz Polską Ligą Siatkówki o kolejnych krokach oraz ewentualnych zmianach w terminarzu rozgrywek PlusLigi czy Pucharu Polski będziemy informować na bieżąco.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy mieli w ostatnim czasie kontakt z jakimkolwiek zawodnikiem/ członkiem sztabu szkoleniowego Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle o szczególne obserwowanie swojego stanu zdrowia. W przypadku zaobserwowania, któregokolwiek z objawów koronawirusa prosimy o niezwłoczne zgłaszanie się do najbliższej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Kibiców, którzy dokonali zakupu biletów na ww spotkanie o możliwości zwrotu środków będziemy informować w oddzielnym komunikacie.


Źródło Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1184
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W Kędzierzynie-Koźlu odbyła się dziś parada zwycięzców - siatkarzy Grupy Azoty

Sport

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle pokonała Itas Trentino w Superfinale 3:1. Tym samym nasz zespół po raz drugi z rzędu został zwycięzcą

Sport

W imieniu ZAKSA S.A. i drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zapraszamy Państwa na otwarty trening finalistów Ligi Mistrzów.

Sport

Pokonując Jastrzębski Węgiel 3:0 siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zakończyli rywalizację finałową. Tytuł mistrza Polski wraca