Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Dwudniowe granie w Nysie. Przed nami Turniej Legend.

Przed nami dwudniowe zmagania siatkarskie w Nysie. W czwartek i piątek przy

Dwudniowe granie w Nysie. Przed nami Turniej Legend

Przed nami dwudniowe zmagania siatkarskie w Nysie. W czwartek i piątek przy Sudeckiej 23 rozegrany zostanie turniej z plusligową obsadą.

Kibice, prócz gospodarzy – Stali Nysa, zobaczyć będą mogli również najlepszą drużynę w Europie – Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Mistrza Polski – Jastrzębski Węgiel oraz Cuprum Lubin. A to wszystko w ramach Turnieju Legend im. Zdzisława Kiczyńskiego i Andrzeja Kaczmarka.


Na czwartek zaplanowane są mecze Cuprum z Grupą Azoty ZAKSA (16:30) oraz Stali z Jastrzębskim Węglem (19:30). W piątek o 16:30 rozegrany będzie mecz o 3 miejsce, a trzy godzin później finał.


Słowem przypomnienia, Zdzisław Kiczyński to wieloletni dyrektor nyskiego klubu, za którego kadencji zespół sięgnął po Puchar Polski i czterokrotnie po medale mistrzostw kraju. Andrzej Kaczmarek z kolei to trener, przez lata związany ze Stalą. Jako szkoleniowiec pracował w Nysie w latach 1967-1999.

466
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W trzeciej kolejce siatkarskiej PlusLigi Stal

Sport

Jak w zeszłym sezonie, tak i tym razem sezon ligowy w PlusLidze

Z ostatniej chwili

Przez dwa dni w Nysie rozgrywany był Turniej Legend im. Zdzisława Kiczyńskiego

Sport

Dwa mecze sparingowe rozegrali w weekend siatkarze Stali Nysa. W piątek zmierzyli się z BBTS-em Bielsko-Biała, w sobotę z Cuprum Lubin. Oba spotkania rozegrane...