Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Dwie osoby nie żyją, to bilans wczorajszego wypadku w okolicach miejscowości Bierzowa.(Zdjęcia)

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wczorajszego (30-10) zdarzenia, do którego doszło w

Dwie osoby nie żyją, to bilans wczorajszego wypadku w okolicach miejscowości Bierzowa.(Zdjęcia)

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wczorajszego (30-10) zdarzenia, do którego doszło w okolicach Bierzowa (droga 403) około godziny 23.15.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie około godziny 23.15 od przejeżdżających tą drogą przypadkowych świadków. Na miejscu znaleziono rozbity motocykl i ciało jednego z uczestników zdarzenia. Po chwili okazało się, że niestety jest jeszcze jedna ofiara śmiertelna, której ciało odnaleziono niedaleko od miejsca zdarzenia.

– Są dwie ofiary śmiertelne. Kiedy rozpoczęto przeszukiwanie terenu w pobliżu miejsca zdarzenia znaleziono drugą osobę. Policja będzie ustalać czy obie ofiary poruszały się motocyklem, czy doszło do potrącenia, czy były też jeszcze inne przyczyny tego zdarzenia. W akcji uczestniczyły dwa zastępy z JRG Brzeg oraz jeden z OSP Łukowice – poinformował mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży pożarnej w Brzegu.

Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Paweł

4121
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.