Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Drużyna w siatkarskiej elicie – projekt realizowany dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu.

Stal Nysa po raz kolejny wzięła udział w projekcie realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Tym razem w ramach konkursu

Drużyna w siatkarskiej elicie - projekt realizowany dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu.

Stal Nysa po raz kolejny wzięła udział w projekcie realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Tym razem w ramach konkursu pod nazwą Wspieranie drużyn gier zespołowych sportów motorowych uczestniczących w rozgrywkach sportowych na poziomie ponadregionalnym, Klub otrzymał dofinansowanie w kwocie 40 tysięcy złotych.

Rozwój klubu nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie nie tylko sponsorów, ale także jednostek samorządowych. Nasz klub dzięki realizacji zadania publicznego pt. “Drużyna w siatkarskiej elicie” otrzymał dofinansowanie z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

  • Cieszę się, że Stal Nysa po raz kolejny może liczyć na wsparcie Urzędu Marszałkowskiego. Dzięki dofinansowaniu mogliśmy zakupić sprzęt, który pozwala zawodnikom na lepszą i szybszą regenerację, a co za tym idzie – ułatwia przygotowania siatkarzy do kolejnych spotkań rozgrywanych w PlusLidze – mówił Prezes Stali Nysa Robert Prygiel.

Dzięki współfinansowaniu ze środków klubu i Zarządu Województwa Opolskiego, klub zakupił aparat SIRIO do głębokiej stymulacji kawitacyjnej

435
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W poniedziałkowe popołudnie siatkarze Stali Nysa zmierzyli się po raz trzeci z MKS-em Będzin w barażowym pojedynku, którego stawką było utrzymanie w PlusLidze.

Sport

PSG Stal Nysa pewnie pokonała pierwszoligowy MKS Będzin w pierwszym spotkaniu baraży o prawo gry w PlusLidze w sezonie 2022/2023.

Sport

Siatkarze Stali Nysa, aby zapewnić sobie pewne utrzymanie w PlusLidze, musieli w ostatniej kolejce

Sport

PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:16)