Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

42-latek poszukiwany przez ograny ścigania zaatakował policjantkę. Miał 2 promile.(Wideo)

W sobotę 09.10 policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie z rozbitym łukiem brwiowym, który szedł ul. Wrocławską w Opolu.

W sobotę 09.10 o godzinie 18.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie z rozbitym łukiem brwiowym, który szedł ul. Wrocławską w Opolu.

Na miejsce udał sie patrol policjantek ,który potwierdził zgłoszenie. Okazało się, że 42 latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

W trakcie zatrzymania mężczyzna uderzył policjantkę. Na miejsce wezwane zostało wsparcie, przyjechało kolejnych 5 radiowozów.

Dodatkowo okazało się po przebadaniu, że mężczyzna miał ponad 2 promile.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, by zbadać agresywnego napastnika. Mężczyzna został zabrany na dołek.

Po wytrzeźwieniu trafi do więzienia. Za naruszenie nietykalności policjantów grozi mu kara do 3 lat więzienia.

4860
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 15:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na DK46 na trasie Ozimek

Z ostatniej chwili

W piątek 27 maja około godziny 16:50 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego o wypadku na ul. Niemodlińskiej