Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

29-latek rozbił Mclarena w Krapkowicach .Sąd umorzył postępowanie.(Wideo)

W Sądzie Rejonowym w Strzelcach Opolskich zakończył się proces Martina G

W Sądzie Rejonowym w Strzelcach Opolskich zakończył się proces Martina G., który miał odpowiedzieć za rozbicie McLarena Spider. Zdarzenie miało miejsce na rondzie w Krapkowicach cztery lata temu. Decyzją Sądu sprawa została umorzona, ponieważ 29-letni oskarżony jest cukrzykiem i w momencie zdarzenia było w stanie hiperglikemii. To miało przeszkodzić w świadomym podejmowaniu decyzji. Proces wykazał, że mężczyzna nie miał żadnej umowy, ani zakresu obowiązków, które wskazywały by na odpowiedzialność za samochody. Wyrok nie jest prawomocny.

10601
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 12 sierpnia o godzinie 17:04 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Krapkowicach zadysponował dwa zastępy do pożaru w jednym

Wiadomości

Od 13 do 15 sierpnia na terenie całego kraju odbędą się obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Z ostatniej chwili

W piątek 12 sierpnia o godzinie 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Świerczów w powiecie namysłowskim.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (12.08), około godz. 10:15 w Pępicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierowca osobowego fiata stracił panowanie nad autem...