Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

28-letni motocyklista nie przeżył zderzenie z samochodem bmw na DW426 między Sławięcicami a Zalesiem Śląskim.

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym na drodze wojewódzkiej

28-letni motocyklista nie przeżył zderzenie z samochodem bmw na DW426 między Sławięcicami a Zalesiem Śląskim.

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym na drodze wojewódzkiej nr 426 między Sławięcicami a Zalesiem Śląskim, do którego doszło w niedzielę, 15 sierpnia po godzinie 17, gdzie motocykl zderzył się z samochodem osobowym.


Jak udało się ustalić, 28-letni motocyklista z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego wyprzedzał kolumnę innych pojazdów. Jeden z nich, osobowe bmw nagle zwolniło i zaczęło skręcać w lewo. Wtedy doszło do zderzenia. Motocykl uderzył w lewy tylny bok samochodu. Ślady hamowania na jezdni wskazują, że najprawdopodobniej jechał z dużą prędkością.

Zdarzenie miało miejsce na granicy powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego ze strzeleckim. Interweniowały zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego z obu powiatów. Na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego motocyklistę do szpitala. Niestety 28-latek zmarł w katowickim szpitalu późnym wieczorem. Na miejsce wypadku wezwano także prokuratora. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Jest sporo świadków tego zdarzenia. Wszyscy wyprzedzani kierowcy byli na miejscu. Dziś zaczyna się śledztwo w tej sprawie – tłumaczył Eugeniusz Węgrzyk, szef Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

2131
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacje o wypadku służby ratunkowe dostały w sobotę 22.01o godzinie 05:38 .

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Wiadomości

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka...

Z ostatniej chwili

W piątek 21 stycznia o godzinie 13:13 wpłynęło zgłoszenie do szłyby ratunkowych o wypadku w miejscowości Kórnica.