Connect with us

Hi, what are you looking for?

Prostozopolskiego.pl – wiadomości opolskie

Z ostatniej chwili

Pięć radiowozów na sygnale do jednego mężczyzny … bez maseczki (Zdjęcia &Wideo)

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się w środowe popołudnie na ul. Spychalskiego w Opolu.

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się w środowe popołudnie na ul. Spychalskiego w Opolu. Tyle tylko, że powodem interwencji aż pięciu policyjnych patroli był mężczyzna, który nie miał założonej maseczki.

Z relacji świadków wynika, że w środowe popołudnie mężczyzna wyszedł z jednego z barów przy ul. Spychalskiego w Opolu i poszedł w kierunku pobliskiego parkingu, gdzie w samochodzie czekała na niego żona z małym dzieckiem. Mężczyzna wsiadł do środka, wtedy policyjny radiowóz zablokował przejazd. Powodem interwencji, jak tłumaczy mł.asp. Dariusz Świątczak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu był … brak maseczki. – Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który szedł chodnikiem i nie miał zasłoniętych ust oraz nosa. Mężczyzna ten w trakcje rozmowy z policjantami stawał się coraz bardzie agresywny i wulgarny, w pewnym momencie naruszył nietykalność policjanta, w związku z tym został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Miejskiej Policji w Opolu – relacjonuje Świątczak, który dodaje, że w komendzie mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu – okazało się, że miał ponad promil alkoholu. – Po czynnościach został zwolniony, musi się liczyć z z odpowiedzialnością karną za nasuszenie niedotykalności policjanta – podkreśla mł.asp. Dariusz Świątczak.Świadkowie relacjonują, że mężczyzna został wyciągnięty siłą z auta przez trzech policjantów, którzy na pomoc wezwali cztery kolejne patrole Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji.- Do bandytów tyle policji nie trzeba, co do jednego mężczyzny bez maseczki – komentowali.

111415

Please follow and like us:
139 komentarzy

139 Comments

 1. Adam

  14 października 2020 at 23:03

  Wstyd Opolska policjo. Niestety zachowanie policjantów “szczyli” zepsuło ciężko zapracowaną opinię prawdziwych policjantów. Pozostaje adwokat, prokuratura i gówniarzeria w mundurkach ma problem. Totalny brak profesjonalizmu…

  • Prawo

   15 października 2020 at 11:25

   Policja postępuje zgodnie z prawem , ten ” bohater” niech walczy z policją nie zasłaniając się dzieckiem i kobietą

   • Olo

    15 października 2020 at 17:52

    Jaka policja???…. to cwaniaki W maskach silni w grupie… Ta formacja mundurowa się kompromituje sama i pracuje na brak szacunku…

   • jajaja

    15 października 2020 at 19:34

    Policje NIE postępuje zgodnie z prawem. Nakaz noszenia masek przez wszystkich nie ma podstawy prawnej i jest łamaniem konstytucji.

    • WykształconyObywatel

     15 października 2020 at 21:25

     A na co się pijany stawiał? Z dupą na rozumy się pozamieniał? Normalny człowiek wyjdzie, da się wylegitymować, przyjmie albo odmówi mandatu i po problemie. Jak stawiasz opór to licz się, że w ten sposób też Ciebie potrakują.

     • Kowal

      15 października 2020 at 22:24

      Kolejna mądra osoba się wypowiada, to co napisałeś to tak twierdzi mł. asp. Dariusz Świątczak ( xd ), “Świadkowie relacjonują, że mężczyzna został wyciągnięty siłą z auta przez trzech policjantów, którzy na pomoc wezwali cztery kolejne patrole Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji.- Do bandytów tyle policji nie trzeba, co do jednego mężczyzny bez maseczki – komentowali.” Czytaj ze zrozumieniem Bara*ie.

     • Sławek

      16 października 2020 at 17:54

      Dokładnie winią wszyscy policje , nie wiadomo jak się zachowywał niby poszkodowany

     • Agata

      18 października 2020 at 01:03

      Niezbyt odpowiedzialny ten “bohater”. Połączenie alkoholu i chorób serca to też niezbyt szczęśliwy pomysł.

    • Strach się bać

     16 października 2020 at 11:40

     #tematdlauwagi

    • Asd

     16 października 2020 at 11:57

     A co ty pierdolisz, czytałeś konstytucje jasno pisze, że twoje prawa wolnościowe mogą być ograniczone w drodze ustawy jeśli zagrożone bezpieczeństwo, zdrowie itd, a ustawa covid jest baranie, poczytaj sobie najpierw a nie bo ktoś coś powiedział głuchy tel

     • lol

      18 października 2020 at 18:47

      Zatem jak będzie ustawa to pogadamy. Na razie są rozporządzenia, które ustawami nie są.

      Inną kwestią jest to, że policja jest od wykonywania poleceń, które mają od przełożonych a od kontroli zgodności z prawem jest sąd.

    • Łucja

     16 października 2020 at 11:57

     //poscigi.pl/sad-w-zielonej-gorze-ukaral-grzywnami-za-brak-maseczek-15-osob/ jednak nie wszystkie sądy uniewinniają także miize podstawa jest w Warszawie też Sądy karzą za masecxki czego byłem światkiem

   • gupia baba

    15 października 2020 at 19:53

    jakim prawem- podaj podstawę prawną.

   • Obserwator

    15 października 2020 at 22:02

    A jakim prawem konkretnie?. Zasłanianie ust i nosa?. Przecież to niezgodne i nieuprawnione “przepisy”, które stoją w sporze z ustawą zasadniczą. Bardziej trzeba liczyć na odpowiedzialność społeczną w tej materii. Podejście policji do du..y i wizerunkowo to też słabo wygląda. Policja powinna tłumaczyć i rozmawiać, a w ostateczności kuć i wyciągać konsekwencje. To, że facet miał promil to chyba nie dziwi skoro chwilę wcześniej opuścił bar. Skromnie to wydaje mi się, że policjant ma duże ambicje i chce się wykazać na siłę, żeby awansować.

    • Obserwator

     20 października 2020 at 21:31

     A wy dalej swoje że maseczki sa niekonstytucyjne. Zenada. Życzę wszystkim dużo zdrowia żeby przypadkiem nie chcieli się leczyć w szpitalach. A co do interwencji to brawa dla Policji. Świetna robota. Cwaniactwo trzeba tępić. Myślał że wystraszy policjanta telefonem do jego przełożonego. Zdziwił się obywatel. A mamusia niech nie zasłania się traumą dziecka. Szanowni komentujący gdy wy będziecie ofiarą przestępstwa to chcieli byście aby na interwencję przyjechały ci…py czy tacy konkretni gliniarze jak ci dwaj? Pozdrawiam policjantów.

   • Alicja

    16 października 2020 at 09:34

    Zomo. Skandal. Trace caly szacunek do Policji. Ale to chyba juz nie pollicja. Biorą ich z lapanki?

   • dffd

    16 października 2020 at 11:12

    Tą karynę co drze piz*dę przez cały filmik sam bym spacyfikował. Jej również należały sie zarzuty.

   • Ndzi

    16 października 2020 at 12:06

    Lecz się człowieku, za chwilę nie będziesz mógł pierdnąć w domu o ile jeszcze go będziesz miał, jak Ci nie pozwolą. Oczywiście to tylko teoria spiskowa !

   • Paweł

    16 października 2020 at 23:15

    W zgodzie z prawem? A to ciekawe. Bo jak do tej pory to oni bezprawnie zastraszają mandatami, które sądy uchylają, jako bezprawne, bo nie ma ustawowego nakazu noszenia szmaty na gębie, ani stanu wyjątkowego.

   • Hmmmm

    19 października 2020 at 06:58

    Jakim prawem może sam jesteś policjantem nie broń kolegów jeśli naruszył ok ale oni naruszyli wiele innych punktów niemaja pojęcia co robią

   • Prorocznia

    21 października 2020 at 20:43

    Policja? Słyszeliście że brakuje kandydatów do policji? Od lat. Te dzieciaki w mundurach są “Z ŁAPANKI”, z pośredniaków z dalekich gmin, gdzie nie ma żadnej innej roboty- chcą się popisac i pokazać kto tu rządzi. Biedni, myślą ze to ONI RZĄDZĄ a tak na prawdę są na usługach chorych polityków.

  • Łucja

   16 października 2020 at 11:52

   Oby baran poniósł konsekwencje za swoje zachowanie, straszna patologia i żona tego pijaka też powiną ponieść konsekwencje za utrudnianie czynności oraz demoralizację nieletniego skoro byli z dzieckiem. Wspaniały wzór dają. Współczuję interweniującym policjantom, że muszę znosić takie szykany

  • Dc

   16 października 2020 at 15:42

   To już od dawna nje jest Policja, to już jest Piso-Milicja, zachowują się dokładnie tak samo jak za komuny, nieudaczniki milicjanty, pół debile, sługusy piso-bolszewików. MILICJANCI! jesteście beznadziejni, niebawem wasz piso władza odejdzie i przyjdzie czas by was rozliczyć, na zbity ryj będą was wywalać, od komendantów począwszy.

  • Rex

   17 października 2020 at 08:28

   Facet wyszedł pijany z knjapy – bez maseczki. Pech chciał, że akurat przejeżdżał patrol policji. Policja zwróciła jemu uwagę , a on wystawił język …i się zaczęło.
   Żona tego faceta przyjechała po nie go i on wsiadł do samochodu. Policja zatarasowała drogę wyjazdu. Policjant poprosił o wyjście z auta a pijany facet się stawiał.. żona zaczęła się drżeć na całe gardło , że mąż jest po dwóch zawałach i czterech ablacjach.. krzycząc myślała, że policjanci zostawią ich w spokoju. niestety policja dokonywała czynności i musiała prosić o wsparcie,ponieważ ten pijany człowiek po 4 ablacjach i dwóch zawałach wymachiwał rękami , uderzył w twarz policjanta zerwał mu maseczkę. żona robiła cyrk w postaci tarasowania własnym ciałem dojścia do swojego męża. Na tylnym siedzeniu auta siedziała córka tych państwa. Niestety rozpłakała się mocno, ponieważ się bardzo przestraszyła. Matka drząca się na całe gardło , ojciec pijany nie chce się wylegitymować policji ..to nie ma co się dziwić.
   Na moje oko, tu wina jest ewidentnie tego skrajnie nieodpowiedzialnego małżeństwa.
   Sami zaczęli wojnę z policją.
   Jakby się wylegitymował dostał by pouczenie i pojechali by do domu.
   A tak narazili się na wstyd i stres ich córki.

   • Zbynio

    17 października 2020 at 09:31

    Widzę że funkcjonariusz uczestniczył w tym zdarzeniu. I jakim cudem tak szybko następne radiowozy się tam znalazły.
    I dlaczego nie zatrzymaliście go na chodniku. Tylko w poruszającym się samochodzie ???.

  • Rex

   17 października 2020 at 14:43

   Adamie, nie byłeś tam, a komentujesz! Sprawcą całego tego zamieszania jest ta skrajnie nieodpowiedzialne małżeństwo!

   • Urszula

    17 października 2020 at 15:29

    Rex a co ty byłeś ? BO JA BYŁAM I TO NIE ICH WINA

    • Opolanka

     21 października 2020 at 20:20

     Nic nie uzasadnia takiego zachowania “Strozy prawa”, WSTYD, WSTYD, WSTYD OPOLSKA POLICJO…..

  • Własna

   18 października 2020 at 03:13

   Nikt nie może być poddany torturom ani nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu albo karaniu. Naruszenie art. 3 Europejskiej Konwencji o Prawach Człowieka i Podstawowych Wolności. Wyrok znajdziecie państwo na stronie Trybunału w Strasburgu. Polska ziemia to rzeźnia. Pakować się i wyjeżdżać, póki granice otwarte. Majatek, dom, działkę, sprzedać jakiemuś obcokrajowcowi na zasadzie fair trade – z możliwością odkupienia prawa do własności – aby rzeźnicy nie przejęli porzuconego majątku – nie mogą przejąć majątku należącego do obcokrajowca. Zobaczycie, że w taki sposób uratujecie wiele. Nawet swój majatek. Radzę nikomu nie zastanawiać się. Trzecia fala będzie zabójcza. Jak w końcu wprowadzą ustawę bezkarnościową, będzie mordowanie obywateli w biały dzień. Nie ma ustawy o policji. Nie ma żadnych ustaw w Polsce. Konstytucja nie obowiązuje. Jarki chciały zdeptać Konstytucję, zmieniając prawa obywatelskie w prawa niewolnicze. Obecnie dokonano zamachu stanu na organy konstytucyjne. Nie macie już w Polsce żadnej ochrony. Sędziowie, którzy często walili was po głowie, dzisiaj stoją po waszej stronie. Nie będzie to trwało wiecznie. Wyniszczą wszystkich i wstawią swoich kapturowców. Nie ma ustawy o sądach powszechnych. Nie ma żadnej już ustawy. Jest tylko ustawka po zęby uzbrojonych przestępców wobec bezbronnych obywateli. Chrońcie swoje rodziny. Szukajcie miejsca, gdzie plandemia to tylko pozorny szał – jest takich krajów coraz więcej. Zobaczycie, że za klika lat będziecie mogli wrócić do Nowej Wolnej Polski. Zobaczycie, jak ktoś wprowadzi w NWP karę wisielca dla pseudo funkcjonariuszy za zdradę narodu, czyli za zdradę najwyższej władzy w kraju. Historia od lat 20-tych ubiegłego stulecia zatoczy koła. Obywatele niech wyjeżdżają, będą jak przed laty w Brytanii ochronieni i będą człowiekiem napędowym, odbudują naród w NWP.
   Do pana “Prawo” – panie pseudo policyjancie, takich kobiet to ze świeczką szukać, a wy jej męża i dziecko ranicie. Wy jej podporę i owoc krzywdzicie. Towarzyszu, to jest wasze prawdziwe “prawne” oblicze.

 2. Olesno

  14 października 2020 at 23:11

  Nie chcę bronić policjantów ale sam miałem podobna sytuację. Byłem bez maseczki, podjechali ,założyłem ,pouczyli pojechali dalej , ja poszedłem w swoją stronę . Więc może problem nie leżał po stornie maseczki tylko po stronie tego że gościu zamiast założyć maseczkę pójść dalej to zaczął cwaniakowac i kozaczyć ….

  • Robert

   15 października 2020 at 10:30

   Podobne działanie policji jak na rynku we Wrocławiu, przy aresztowaniu Pana Stachowiaka.
   Niestety, policja żadnych wniosków…

  • Maaajaaa

   15 października 2020 at 11:31

   Mógł również nie zakładać jej bo ma do tego prawo i odmówić przyjęcia mandatu co zostało by anulowane przez sąd bo chroni nas konstytucja i żyjemy w wolnym kraju. A społeczeństwo daje robić z siebie błaznów dlatego w Polsce dzieje sie jak sie dzieje ze rząd robi sobie z nami co chce i jak widać policja również.

   • Anastazja

    15 października 2020 at 21:29

    Do mężczyzny bez maseczki kilka radiowozów i kilkunastu policjantów, to ile radiowozów i ilu policjantów potrzeba do jednego uzbrojonego bandziora? Nie zdziwiłabym się gdyby nie pojawił ani JEDEN.

    • Rex

     17 października 2020 at 14:41

     Owszem, ale policjant poprosił o wsparcie i przyjechały jednostki, które były najbliżej zdarzenia ,, proste wytłumaczenie, trzeba pomyśleć!

   • Pawęł

    16 października 2020 at 11:55

    //poscigi.pl/sad-w-zielonej-gorze-ukaral-grzywnami-za-brak-maseczek-15-osob/#
    Jak widać jednak sądy nie zawsze uniewinniają także radziłbym się wstrzymać z własną interpretacja prawa

  • Paweł

   15 października 2020 at 12:34

   Ale dlaczego ma zakładać maseczkę skoro nie ma takiego nakazu? 😀

  • Natalia

   15 października 2020 at 13:32

   Przegladni kamere do wiesz się prawdy a nie strzępy języka na kogoś jak wiedzy nie masz

  • Vortez

   15 października 2020 at 13:54

   Dokładnie tak. Też zostałem jedynie pouczony i był spokój. Ale jak się chce grać po alkoholu kozaka, to się potem kończy na glebie. Brawo policja!

   • Urszula

    16 października 2020 at 00:32

    Był z rodziną w aucie to po co mu maseczka ?

    • xd

     16 października 2020 at 22:47

     nie był w aucie, tylko szedł do auta radze czytać ze zrozumieniem

     • Urszula

      17 października 2020 at 12:01

      Byłam przy tym zdarzeniu i był w aucie nasza kochana policja tak kłamie że masakra kryją tylko swoją dupe

  • Jjj

   15 października 2020 at 15:22

   No i nawet jak im ten język pokazał to co? Ego obraził i trzeba było jak zbrodniarza traktować! Poza tym, to ze tobie się to przytrafiło, nie znaczy ze u innych musi sytuacja przebiegać IDENTYCZNIE!

  • bulinka

   15 października 2020 at 16:44

   Problem w tym, raczej, że egzekwują wymõg, ktõrego nie ma.

  • ewrewr

   15 października 2020 at 20:25

   mam rozumiec ze jak ci powiedza ze masz w skoczyc w ogien to to zrobisz ?
   Nie ma obowiazku prawnego zakladanie masek . koniec i kropka . Jak bedzie kazdy myslal tak jak ty to bedziemy wszyscy jak tresowane małpy w zoo

  • qwertz

   16 października 2020 at 11:15

   Jakby ci kazali skakać na jednej nodze dotykając nosa na zmianę rękoma, to też byś to zrobił? Nie mają ŻADNEJ podstawy prawnej do karania ludzi za brak maseczki.

  • Zen

   16 października 2020 at 15:16

   Karyna dobra “on tylko popychał policjantów” haha, jechać z patusami.

 3. Maaaaaaa

  14 października 2020 at 23:29

  Nóż się w kieszeni otwiera. Wstyd i hańba dla munduru.

  • Łukasz

   16 października 2020 at 11:49

   Ale patologia ta żona nie lepsza sądząc po słownictwie… Reakcja osób postronnych karygodna przynajmniej tych co słychać w komentarzach. Czyli co pwinni pościć jegomościa bo żonie się to nie podoba mógł wcześniej pomyśleć o tym. A nie nachlanych jak swinia znieważa policjantów i cwaniskuje, oby poniósł konsekwencje znaczne to może na przyszłość mózg uruchomi. Swoją drogą w niezłym stad nie die dzieckiem zajmuje ponad dwa promile..

  • Kris

   17 października 2020 at 21:28

   Dziś maski jutro szczepionki pojutrze pały.

 4. gość

  15 października 2020 at 04:44

  Przyjdzie na was karapieski komendanta

 5. Marcin

  15 października 2020 at 07:26

  Zomo ormo komuna tyle w temacie

 6. Leo

  15 października 2020 at 08:06

  Opolskie kobiety to są jednak waleczne…🤪🤪🤪

 7. Emilka88

  15 października 2020 at 08:26

  Parodia, a najgorsze że policji się to spodobało, bo mają wyniki i kasę za nękanie normalnych ludzi, bo od bandytów mogli by dostać w ryj , to cwaniakują i upokarzają obywateli, zostanie im to zapamiętane, i zostaną ukarani jak ci bandyci z mo w stanie wojennym

  • Dami

   15 października 2020 at 16:06

   Co za cwaniak i kobieta go jeszce broni🤦‍♂️
   Brawo policja!!!

   • Boss

    16 października 2020 at 22:16

    Wszyscy do oklepania i to solidnego przedluzenie meskosci mundurem…………..

 8. Lysy

  15 października 2020 at 09:07

  W chwili obecnej nasza POLICJA zachowuje się jak była MILICJA.
  Przez rozporządzenie ministra które nie ma podstaw prawnych służby i personel w instytucjach publicznych robią się bardzo agresywne. Społeczeństwo jest tak wystraszone “sztuczną pandemią” i jak za parę tygodni minister ogłosi czipujemy i szczepimy społeczeństwo to prawie wszyscy się poddadzą. “Mnie będą musieli zastrzelić”

  • Krakus

   18 października 2020 at 14:17

   nie masz pojęcia co to byłą milicja-do milicji każdy się bał podskoczyć,w takiej sytuacji typ zostałby zawleczony do nyski i dostałby takie manto że zapamietałby na całe życie i przyzanłby siedo wszystkiego a prokuratorzy byli jeszcze gorsi i byłby zarzut o napaść na milicjanta na służbie a za to w PRL była odsiadka murowana a jakby miał typ szczęście to skończyło by się na sinym tyłku i sprawa byąłby zakończona

 9. Lysy

  15 października 2020 at 09:10

  Pięć radiowozów w celu zabezpieczenia kolegów aby ich przechodnie nie zlinczowali a to wszystko przez maseczkę która tak naprawdę G daje.

 10. Wlad

  15 października 2020 at 09:25

  Nie ma większej hańby niż bycie policjantem, lub członkiem pisu.

  • Karol

   15 października 2020 at 15:11

   władek…a ty to taki gupi sie urodziłeś czy to przyszło z czasem?

  • bulinka

   15 października 2020 at 16:50

   Problem w tym, raczej, że egzekwują wymõg, ktõrego nie ma.

 11. ulek

  15 października 2020 at 09:29

  Mie miał maseczki, stawiał się. To dobrze, że go spacyfikowali. Może nauczy się teraz nosić maseczkę.

  • Qat

   15 października 2020 at 11:37

   Ludzie wy znacie w ogóle swoje prawa czy jesteście juz tak totalnie wystraszeni… Jest cos takiego jak konstytucja w której nie ma zapisu o obowiązku noszenia maseczek. Musiałby być ogłoszony stan nadzwyczajny w kraju. Dzięki takim ludziom nie myślącym właśnie rząd robi sobie co chce ze społeczeństwem… Proszę zacząć samodzielnie myśleć bo mam wrażenie ze czuje sie pan zastraszony we własnym kraju… Nic pan nie musi

  • Urszula

   15 października 2020 at 11:55

   Wstyd za Opolskich policjantów!!!!!
   Kto ich przyjmuje do policji ?!?!?
   Nienaruszanie nietykalności policjanta??? Hahahah nie mają co wymyślić na swoją obronę, bo nie mają tyle odwagi się przyznać że spierdolili sprawę jak można tak potraktować mężczyznę z tego co wiemy przechodził kilka operacji na serce nie No po prostu kurwa prawo w aucie małe dziecko przestraszone pewnie sobie pomślało bandyci biją mojego tatę a tu nasza kochana policja przy której obywatele powinni czuć się bezpiecznie zachowanie kobiety na medal broniła swojego męża jak widać z filmiku nie zostały podane przez policjanta przyczyny wylegitymowania wiec jakim prawem potraktowali tak mężczyznę i jego żonę
   Wstydźcie się pokazujecie sobą ZERO żadną policję za takie coś powinni ich wyrzucić na zbity pysk bo to nie jest policja !!!!!!!!!

  • Paweł

   15 października 2020 at 12:35

   Dlaczego ma nosić maseczke? Podstawa prawna proszę.

   • Państwo prawa

    16 października 2020 at 19:09

    Pseudo policjanci wszyscy do zwolnienia nie może tak być! Komendant główny powinien wyciagnac konsekwencje!!!

  • Oburzona

   15 października 2020 at 13:15

   Chciałabym widzieć Twoją minę jak zatrzymają Ciebie, bo krzywo spojrzałeś i zostanie to uznane za agresywne zachowanie.

  • WPHejty

   15 października 2020 at 13:42

   moze ty nauczyć się nosić smycz na szyi?

  • nazwa

   15 października 2020 at 15:20

   a ty niebawem z kołkiem we dupie

 12. Jasiu

  15 października 2020 at 09:36

  Niech panie prezydecie sie obudzi co i jak traktuje sie ludzi w naszym kraju

 13. ja

  15 października 2020 at 09:57

  Sk@#$32ny. SBecja jak nic

 14. Hheh

  15 października 2020 at 09:57

  Notatkę weź….

  • Sama prawda

   15 października 2020 at 15:24

   Z czegoś wypłaty muszą mieć więc wybranych ludzi wezmą i wymyślą historię żeby mandat był i dla nich procent.. Policjantą teraz nic można udowodnić ze cos źle robią.. Policjanci sa sterowani.. Kiedyś chciałam nim być ale teraz to jest hańba być policjantem..

 15. Furia81

  15 października 2020 at 10:11

  Wstyd,tragedia i cyrk. A wg Ustawy do noszenia masek zobowiazane są osoby chore i podejrzane o zachorowanie. WYSTAWIANIE MANDATOW,UGANIANIE SIE ZA LUDŹMI PRZEZ.POLICJE JEST NIE ZGODNE Z PRAWEM.I NIE ROZUMIEM JAK.NARUSZYŁ NIETYKALNOSC SKORO BEZPRAWNIE WYWLECZONO.GO Z SAMOCHODU do tego w obecnosci Dziecka! Jak najbardziej mial.prawo stawiac opor jezeli jest.bezpodstawnie tak.traktowany przez policjantow! Powodzenia w Sądzie dla.Pana i rodziny.

  • ANIA

   15 października 2020 at 12:14

   Brawo Policja

  • szczepcio

   15 października 2020 at 16:04

   nie chce bronić policjantów, ale tu się kolego mylisz bo do ustawy zostało wydane rozporządzenia z 10 października 2020 które neistety zobowiązuje nas do noszenia noszeczek polecam wejs na strone dziennik ustaw i sobie poczytac, a czy to prawo jest ok pozostawiam prawnikom. pozdrawiam bez urazy

   • FmTomek

    15 października 2020 at 17:19

    Gdyby art konstytucji wskazywał że wszyscy to jeszcze było by w tym coś racji niestety rozporządzenie może rozszerzać zapis w konstytucji ale nie zmieniać treść art konstytucyjnego podstawa konstytucją później wszystkie inne opcje na maseczki ustawa covid nie rozporządzenia!!!!

   • tyrant

    15 października 2020 at 19:04

    Żadne rozporządzenie nie przekłada się nad Konstytucję, chyba że wprowadzony został wcześniej stan wyjątkowy bądź stan klęski żywiołowej, więc tak jak powiedziałeś – prawo pozostaw prawnikom albo się edukuj, bo czasami pomaga tak jak mi teraz – ja maski nie noszę nawet wewnątrz pomieszczeń publicznych. Z ludźmi nie dyskutuję, a jak napierają to zachęcam ich do wezwania policji i wtedy sami wymiękają. A z policją kulturalnie od momentu ich prawidłowego wymeldowania się pełnym imieniem, nazwiskiem, stopniem i numerem legitymacji łącznie z jej okazaniem i NIE ZASŁANIANIEM w tym momencie twarzy. A potem lecimy paragrafami. Oporu nie stawiam, ale informuję, że jak popełnią przestępstwo to skończy się nie tylko skargą do BKW, ale wnioskiem do Prokuratury na podstawie art. 191 KK o przekroczenie uprawnień funkcjonariusza za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Nie każdy jest zobowiązany do znania prawa, ale abolutnie każdy do jego przestrzegania. Dziękuję.

   • Marian

    15 października 2020 at 20:25

    Kolego, nie pisz pierdół i sie doucz bo w ustawie na którą sie powołujesz jest napisane, że tylko osoby chore i podejrzane o zachorowanie musza nosić maseczki. Osób zdrowych to nie dotyczy i tyle

 16. Marian

  15 października 2020 at 10:41

  A najlepsze jest to, że jakby się zachowywał normalnie, a nie cwaniakował po pijanemu to by otrzymał albo pouczenie albo mandat albo by poszedł do Sądu dochodzić swoich racji i pojechałby z rodzina do domu. Nikt nie lubi jak się ktoś do niego wulgarnie odnosi ani jak startuje z łapami wiec czemu tu się dziwić?

 17. Marek

  15 października 2020 at 10:50

  Mógł wziąć sprawę do sądu i tak by nie dostał kary za brak maski bo pewnie nie miał objawów choroby. Wystarczy zachowywać odpowiedni odstęp od osób trzecich , jednak funkcjonariusze policji sami narażali się na COVID-19 nie utrzymując odpowiedniego dystansu a ich śmieszne zasłanianie golfem ust i nosa przed virusem nie uchroni. Policja jest niedouczona że słucha bezprawia PiS, zamiast podejmować decyzje według złożonych przysięg.

 18. M.

  15 października 2020 at 10:51

  Pijany to do DOMU !!!

 19. A...

  15 października 2020 at 11:17

  Co niektórym wali władza do głowy i zapominają że toi oni są dla obywatela a nie odwrotnie a co do naruszenia nietykalności to należy pamiętać że to działa w obie strony bo skoro wpierw granatowy ss zaczął szarpać to każdy ma prawo do obrony a nie na zasadzie – bo ja mam władzę – więc jesteś moim podwładnym i mogę cie szarpać i rzucać tobą na ziemię

 20. Urszula

  15 października 2020 at 12:12

  Wstyd za Opolskich policjantów!!!!!
  Kto ich przyjmuje do policji ?!?!?
  Nienaruszanie nietykalności policjanta??? Hahahah nie mają co wymyślić na swoją obronę, bo nie mają tyle odwagi się przyznać że spierdolili sprawę jak można tak potraktować mężczyznę z tego co wiemy przechodził kilka operacji na serce nie No po prostu kurwa prawo w aucie małe dziecko przestraszone pewnie sobie pomślało bandyci biją mojego tatę a tu nasza kochana policja przy której obywatele powinni czuć się bezpiecznie zachowanie kobiety na medal broniła swojego męża jak widać z filmiku nie zostały podane przez policjanta przyczyny wylegitymowania wiec jakim prawem potraktowali tak mężczyznę i jego żonę
  Wstydźcie się pokazujecie sobą ZERO żadną policję za takie coś powinni ich wyrzucić na zbity pysk bo to nie jest policja !!!!!!!!!

  • Urszula

   15 października 2020 at 12:43

   Opolscy policjancie znowu kłamią!!!!
   Pan miał w sobie 0,5 promila a nie 1 promil !!!!!!

 21. Rysiu

  15 października 2020 at 12:37

  Kłamstwo naszej kochanej opoleskiej policji!!!!!
  Zatrzymany obywatel to mój dobry znajmy rozmawiając z nim dowiedziałem się ze miał 0,5 promila a nie 1 promil brawoooo policji kolejne kłamstwo !!!!!!
  Najpierw że pokazał język później brak maseczki i jeszcze naruszenie nietykalności policjanta
  Jak widać policja może wszytko może potraktować nas jak śmieci
  Powinni natychmiast oddać swoje odznaki
  Nie tego wymagamy od policji !!!!

 22. Blop

  15 października 2020 at 13:06

  Policja zachowała się prawidłowo. Kozak stawiał opór, więc potraktowali go należycie.

 23. eze

  15 października 2020 at 13:22

  Na zimno: facet sam sie prosił o kłopoty. Gdyby spokojnie oswiadczył że NIE MA PRAWNEGO nakazu noszenia szmaty, dał wypisać mandat i nie przyjął go, to w sądzie jest wygrany. A jak wyskoczył z łapami do stróżów porządku ( urzędowo: stawiał opór) to ma czego chciał.

 24. otóż

  15 października 2020 at 13:43

  Policja sama prowokuje bezprawnie działając, obywatel ma prawo do obrony koniecznej, nawet gdyby doszło do czegokolwiek z jego strony. Policjanci powinni siedzieć, łącznie z tym, kto podjął tę decyzję.

 25. gupia baba

  15 października 2020 at 13:51

  caryca Katarzyna jest z Was dumna!

 26. oxng

  15 października 2020 at 13:59

  Wiemy dobrze, że przepis nakazujące noszenie masek, nie ma podstawy prawnej.
  Obowiązki i prawa policjanta
  Art. 58. [Podstawowe obowiązki policjanta]
  2. Policjant obowiązany jest odmówić wykonania rozkazu lub polecenia przełożonego, a także polecenia prokuratora, organu administracji państwowej lub samorządu terytorialnego, jeśli wykonanie rozkazu lub polecenia łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa.
  Do tego, Pani powinna oskarżyć policję o straty moralne, oraz bezprawne działanie. Co w trybie natychmiastowym powinno skutkować, zwolnieniem w/w policjantów w trybie dyscyplinarnym..!

 27. wojowniczezolwiePL

  15 października 2020 at 14:03

  Wszyscy Polacy powinniśmy się zjednoczyć przeciwko rządzącym, którzy wprowadzają coraz to nowe podatki, milicji/policji, która zachowuje się w ten sposób wobec obywatela. 16 maja użyli gazu przeciwko protestantom na ulicach Warszawy, wykonują ślepo rozkazy, często bez podstaw prawnych, zamiast służyć suwerenowi. Ludzi obudźcie się, bo już lepiej nie będzie. Strajkowali rolnicy, teraz 24 października marsz w Warszawie przeciwko nowym obostrzeniom, durnej polityce rządu. Przestańcie oglądać TV – manipuluje Wami. Nie stawajcie brat przeciwko bratu, bo tego właśnie chcą – podzielić Polaków. Już patrzymy na siebie jak na wrogów, a jesteśmy dumnym narodem! Do walki Polacy! 24 października 2020 Warszawa Marsz o wolność STOP PLANDEMII

 28. Niewolnik

  15 października 2020 at 14:12

  Mamy druga Australie..zomo w akcji..

 29. oxng

  15 października 2020 at 14:14

  Art. 191
  § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  Już dziś radził bym, wszystkim tym ORMO’wcom szczerze przeprosić tą rodzinę i ustalić z poszkodowanymi wielkość odszkodowania.!

 30. BEJ

  15 października 2020 at 14:20

  OBURZAJĄCE ZACHOWANIE POLICJI, KTÓRA PRZYSIĘGAŁA SŁUŻYĆ OBYWATELOM!!! JAKĄ MIELI PODSTAWĘ PRAWNĄ ABY GO ZATRZYMAĆ???? SZEDŁ SOBIE NORMALNIE DROGĄ!!! JUŻ DO TEGO DOSZŁO, ŻE NIE MOŻNA SIĘ NORMALNIE PORUSZAĆ???????
  LUDZIE, NA CO WY SIĘ GODZICIE, ZDEJMIJCIE WSZYSCY TE NAMORDNIKI BO INACZEJ STRACIMY NASZ KRAJ!!!!!!!

 31. ninalopo

  15 października 2020 at 14:21

  No cóż…. rząd nakazał podreperowanie budżetu więc policjanci walą mandatami zamiast wziąć się do uczciwej pracy….. łapać prawdziwych bandytów, złodziei…
  I to ma być policja ???? rozgonić ich w cholerę….

 32. makapaka

  15 października 2020 at 14:53

  Ile jeszcze będzie trwało to bezprawie? Dosyć!

 33. Apeltrapel

  15 października 2020 at 15:08

  Przecież to był patol. Facet powinien dostać taka karę żeby się nie pozbierac.

 34. Nazwa

  15 października 2020 at 15:19

  hańba, jednak jak słyszę lament “co tu się dzieje” to wzbiera we mnie złość. od początku są eksperci, lekarze i cała masa niezależnych dziennikarzy, którzy Was ostrzegają !!! co się dzieje? a co ma się dziać ? dzieje się to na co się godzicie w zamian za mocno wątpliwe “bezpieczeństwo” !!!

 35. brian

  15 października 2020 at 15:27

  O ile nagranie pokazuje całość zdarzenia to ciepło powinni mieć ale ludzie którym ktoś dał mundurki z napisem na literę “P”.
  Nawet gdyby wcześniej, przed nagraniem był agresywny, nie robi się takiego spędu.
  gdzie oni zostawiają rozum? W szatni? Przecież nagrania a nie było to jedyne obiegną net.
  I z praktyki opolskiej mili.. ucieszą się prawdziwe bandziory.
  Nic tylko wywołać maseczkowy incydent w jednym końcu miasta a w drugim np. spokojnie obrabować bank.
  Wielkie brawa za profesjonalizm.

 36. Jerzyk

  15 października 2020 at 15:32

  BANDYCI. Gdyby trafiło to na mnie po dwóch /najmniej/ musiałby przyjechać karawan. Jesteście milicja pis. Zniszczyliście swoje dobre imię. Teraz kiedy będę widział milicyjnego psa napluje mu w pysk.

 37. brian

  15 października 2020 at 16:19

  Jeszcze raz skomentuję.
  A co mam sobie żałować?

  Rosiewicz wiecznie żywy.
  “Jadą jadą chłopcy”.

  A teraz popatrzcie.
  Jak robią to zuchy:
  Ćwiczenia w strzelaniu.
  Z armaty do muchy.

  Narażać się. Po co?
  Zatrzymać gangstera?
  By kulkę zaliczyć?
  Szukajcie frajera.

  Staruszka w kajdany.
  Co śliwkę zakosił.
  W pięć suk łapać facia.
  Co maski nie nosi.

  Bo ważne pokazać.
  Że Władza coś działa.
  Niech gostek da na Mszę.
  Że doń nie strzelała.

  I tylko po służbie.
  Pytanie doskwiera.
  To kac, czy sumienie?
  Czy inna cholera.

  • lordufubu

   16 października 2020 at 08:20

   co ma msza do Policji?

 38. pawel

  15 października 2020 at 16:24

  Gdyby typek nie cwaniakował po % to by nie było sprawy. A to pewnie anty covid i zaczął buraczyć! Takich pałą po łbie tyle w temacie

 39. brian

  15 października 2020 at 16:44

  Brawo za bezstronność.
  Bluzgi gościa z 15.22 opublikowaliście.
  A co?
  Witryna się nie podoba?

 40. Adam666

  15 października 2020 at 16:50

  Prawidłowe działanie ,trzeba się liczyć ze nie stosując się do poleceń i dodatkowo stawiając czynny opór i naruszając nietykalność policjanta zostanie się zatrzymanym.Jak można robić coś takiego mając świadomość ze jest się z dzieckiem.Świadczy to o poziomie inteligencji ojca.

  • brian

   15 października 2020 at 16:58

   Tylko po co ten “piknik” z koroną?
   Po jakiego czorta takie siły?
   Chcieli zamieszki sprowokować?
   Kto ich szkolił?
   Teraz jak filmiki są w sieci wujaszek Władimir z wujaszkiem Aleksandrem pokażą jaki krwawy reżim w Polszy panuje.
   A u nich prawdziwa demokracja i spokój:(

  • oxng

   15 października 2020 at 17:10

   Wiemy dobrze choć by z orzeczenia sądu: Sygn. akt. XVI Ko 33/20 z dnia 6 październik 2020., że przepis nakazujące noszenie masek osobom zdrowym, nie ma podstawy prawnej.
   Obowiązki i prawa policjanta
   Art. 58. [Podstawowe obowiązki policjanta]
   2. Policjant obowiązany jest odmówić wykonania rozkazu lub polecenia przełożonego, a także polecenia prokuratora, organu administracji państwowej lub samorządu terytorialnego, jeśli wykonanie rozkazu lub polecenia łączyłoby się z popełnieniem przestępstwa.
   Art. 191
   § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
   Pierwszy zawinił policjant, który bezprawnie podjął interwencję, reszta to ciąg przyczynowo – skutkowy. I zapewniam, że wcześniej czy później, znajdą się ludzie którzy to wyegzekwują ponieważ rozporządzenie ministra z PiS, nie jest podstawą prawną do interwencji. A jeśli policjant, o tym nie wiedział. Trudno, tak jak u wszystkich, nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania ..!
   Do cywila i tyle..!

 41. tyrant

  15 października 2020 at 18:31

  W myśl art. 31 ust. 3 Konstytucji RP nie ma w Polsce prawnego obowiązku noszenia maseczek, a wymuszanie jest przestępstwem ściganym z art. 191 par. 1 KK. Wszystkie wnioski do sądu za nieprzyjęcie mandatu są oddalane. Za takie traktowanie złożyłbym nie tylko skargę do Biura Kontroli Wewnętrznej Policji ale przede wszystkim wniosek do Prokuratury z art. 231 KK o przekroczenie uprawnień funkcjonariusza za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Reszta owiec zasługuje na powtórkę z historii z tematu Tyfus Plamisty (dzisiejszy Covid) i getta żydowskie (dzisiejsze lockdowny).

 42. wpo

  15 października 2020 at 22:37

  Powinni tego szczekacza co podburza i tę babę też wsadzić na 48 godzin. Jak by na kogoś napadli i nie było by policji to ale byście płakali , gdzie jest policja. Podatki płacimy a oni pewnie piją. Bardzo dobrze że tak zrobili. We Francji cały byłby obity pałką i widzowie.

 43. pepe

  15 października 2020 at 23:12

  do wszystkich znawcow i mondralow pokaz jezyk palec gupia mine policjantowi na wczsach w chorwacji bulgari itd. albo jeszcze lepiej w najstarszej demokracji w eu czyli F,GB,D,NL,B najlepiej w HISZPANI i opisz opowiedz znajomym albo na jakims forum jak na to reaguja, poniewaz z tych niektorych komentarzy wynika ze zyjemy w dyktaturze a z filmiku wylania sie obraz policji ktora zagubila sie w stanowczym dzialaniu a czy mial maske albo nie to jest
  calkiem inny temat.

 44. Ignacy

  15 października 2020 at 23:32

  Ci wszyscy zbrodniarze co stanęli w Norymberdze przed sadem też tłumaczyli że nie wiedzieli i wykonywali tylko rozkazy. Morawiecki, Szumowski, Sasin Terlecki kula w łeb bez sądu.

  Dziś w sądzie też miałem przepychankę z ochroną. Cieć mnie się wylegitymował spisałem dane numer legitymacji i skarga już w prokuratora złożona. Trzeba walczyć z fałszywą pandemia nie dajmy się tresować.

 45. Rafał

  16 października 2020 at 07:31

  Jeżeli został wyciągnięty siłą z auta przez 3 policjantów, to kto czyją tutaj naruszył nietykalność. Mają obowiązek karać za brak maseczki ok, niech wypiszą mandat i po sprawie. Sami narobili tego bałaganu, Bogu ducha winnego chłopa potraktowali jak groźnego przestępcę i teraz będą go jeszcze po sądach włóczyć. Hańba! W jakim kraju my żyjemy? Jak nam nasi opiekunowie z POPiSu nakażą nosić te kagańce przez cały rok to także mamy sobie pozwolić na ten cyrk i dać się tak traktować? Sezon grypowy się zaczął jak co roku, a te jełopy robią z tego totalne zamieszanie i doprowadzają wielu ludzi do bankructwa swoimi decyzjami!

 46. Monika

  16 października 2020 at 09:15

  Zachowują się jak zomo za komuny wstyd policjanci powinni trafić pod sąd i wyrzuceni z policji

 47. Monika fasola

  16 października 2020 at 09:17

  Zachowują się jak zomo za komuny wstyd policjanci powinni trafić pod sąd i wyrzuceni z policji

  • Pawel

   16 października 2020 at 11:15

   Teraz pytanie czy normalny człowiek nie może się napić???! Wielkie halo bo miał promil alkoholu! Policja zgrywa bohaterów w mundurach i tyle!!! A może poprostu ten mężczyzna posiada zwolnienie z obowiązku noszenia maski??? O to pewnie nawet nie zapytali tylko odrazu najlepiej na 25 lat zamknąć za niewinność!!!

   Policja = PORAŻKA!!!

   • Rex

    17 października 2020 at 14:47

    Ten ów mężczyzna nie powinien pić alkoholu , bo jak jego żona twierdzi nota bene krzycząc to na całe gardło jest po dwóch zawałach i czterech ablacjach.. to gdzie tu mowa o napiciu się alkoholu,, weź się ogarnij Pawle!!

 48. Stefan

  16 października 2020 at 11:09

  Wstyd bez maseczki chodzić, miałby maseczkę nic by się nie stało ale polak musi stawać okoniem, zawsze

 49. Pingback: To nam robią covidowi totalitaryści: OPOLE - 5 radiowozów na sygnale do jednego mężczyzny … bez maseczki [WIDEO] - POLITYKA POLSKA

 50. don

  16 października 2020 at 12:14

  Mam nadzieje że bandyci odpowiedzą i pójdą do więzienia za ten napad, nikt nie potrzebuje utrzymywać takich społecznych pasożytów.

 51. karolina

  16 października 2020 at 13:16

  Trzeba się było nie rzucać .

 52. Trojan

  16 października 2020 at 13:55

  I okazało się że facet był pijany. Brawo, kolejny patologiczny typ który zasłania się kobietą i dziećmi. Brak odwagi cywilnej, brak odpowiedzialności.

  Brawa dla opolskiej policji za zdecydowane działąnia!

 53. anna

  16 października 2020 at 16:40

  na nagraniu widać kobietę/ gapia bez maseczki, również ją zatrzymano??

 54. Wstyd wstyd wstyd Covidioci są wśród nas

  16 października 2020 at 16:54

  Funkcjonariusze PiS w akcji, to się dzieje!!!! Za głupi brak szmaty na pysku która i tak chuj daje i oni dobrze o tym wiedzą.W imieniu wydumanej przez WHO pandemii i PiSowskich kryminalistów tak potraktować człowieka… Ja pierdolę, choćby pokazał ten język to co z tego czy to był powód? Napewno nie!
  Pamiętajcie Policjanci PiS pójdzie w chuj a wy zostaniecie, tą reputację i szacunek który mieliście w społeczeństwie niweczycie w imię Prawa i Sprawiedliwości, Kaczyńskiego i wydumanej pandemii. Będziecie traktowani przez społeczeństwo nie jak Policjanci a pachołki PiSu.
  I co najważniejsze BEZ WSPÓŁPRACY ZE SPOŁECZEŃSTWEM WAS NIE MA!
  Wstyd i hańba!

 55. Wstyd wstyd wstyd Covidioci są wśród nas

  16 października 2020 at 17:00

  Policja działa BEZPRAWNIE!!!! Łamie prawo, rozporządzenie ministra jest ważne tylko podczas stanu wyjątkowego. Kto wam te rozkazy wydaje? Jakiś laik bez znajomości hierarchi prawa w Polsce. Na polecenie tych PiSowskich kryminalistów.Wstyd że Policja bierze udział w tej maskaradzie i hecy.

 56. Rgv

  16 października 2020 at 17:59

  Jaka notatkę? Hahaha. Ludzie nie oglądajcie W11 bo później głupoty gadacie.

 57. manipulant

  16 października 2020 at 19:16

  Widać, że się szarpie z policją to jaka ma być ich reakcja? Nie widać co się działo wcześniej. Komentarze na yt wyłączone, wiem że tego nie opublikujesz pało, tfu ci na ryj

 58. Pozdrawiam z Kaszub

  16 października 2020 at 20:58

  Wizerunkowo Policja strasznie straciła. Zachownie jak Zomo w maskach wstydza sie za siebie. Ich komisarz powinien ich zdycyplinowac i przeprosic ludzi ktorzy płacą mu pensję czyli Podatnikow.

  Wstyd ! Milicja Obywatelska.

 59. Adam

  16 października 2020 at 21:05

  Jeśli policja zatrzyma nas za brak maski okazujemy skruchę i ją zakładamy jeśli mimo to dostajemy mandat to go nie przyjmujemy tylko sprawa do sądu ale gdy zaczniemy wulgarnie się odnosić do policjanta to zgodnie z ustawą art. 226 par. 1 k.k. jest to znieważenie funkcjonariusza Policji które jest karalne a jeśli w jakiś sposób dotkniemy policjanta typu pchnięcie to już jest podstawa do zatrzymania. Więc takie nagrywanie filmików nic wam nie da policje chroni ustawa.

 60. Komor

  17 października 2020 at 05:28

  Dramat w trzech aktach. Coraz gorzej dzieje się w tym kraju. Nie chodzi mi o policję. Tylko o pseudo cwaniaczków tutaj jak i w przedstawionym materiale. Nie ma czegoś takiego jak anulowany mandat przez sąd. Już od jakiegoś czasu sądy nakładają kary za brak noszonej maseczki w przypadku odmówienia mandatu nałożonego przez policję. To jak policja jest traktowana w naszym kraju wola o pomstę do nieba. Nie chce ich broni. Wszędzie znajdą się barany. Ale dlaczego ludzie tak bardzo cwaniakują kiedy widzą mundurowych. Tak jak ktoś napisał wcześniej, ze wystarczy założyć maseczkę kiedy policja pouczy i po problemie. Po co pajacowac. Piszecie ze to bezprawne i niezgodne z konstytucją. No chyba jednak jest inaczej. Ja chciałbym tak delikatnie przypomnieć ze mamy nie tylko prawa, ale tez obowiązki.

  • Bronek

   17 października 2020 at 16:51

   Komor
   Jeśli lubisz chodzić w kagańcu, to twoja sprawa Ale są ludzie, którzy nadal jeszcze czują się wolnymi ludźmi i traktują takie nakazy jako faszystowskie próby zniewolenia.
   W tym akurat przypadku kobieta z dzieckiem przyjechała po męża, który wyszedł z baru, wsiadł do samochodu i chcieli odjechać z parkingu. Tymczasem okazało się, że troglodyta policjant zauważył, iż mężczyzna z baru do auta szedł bez kagańca. Patrol postanowił zajechać im drogę i wywlec go z jego auta. Doszło do szarpaniny, ponieważ bandyci (niby policjanci), którzy go napadli koniecznie chcieli go spacyfikować, nie patrząc na to, że w aucie jest małe dziecko i żona ofiary. Resztę widać na filmie.

 61. Bronek

  17 października 2020 at 16:36

  Przesłanie tej pokazówki jest jasne – Chcesz być tak potraktowany, to nie zakładaj kagańca. Tak się tresuje społeczeństwo.

 62. Łukasz

  17 października 2020 at 17:29

  Masakra, do czego to doszło… Żeby policja wyciągała siłą człowieka z samochodu za brak maseczki… Co za poje#@ni służbiści. Myślą, że jak mają mundur to im już wszystko wolno. Jak można tak potraktować obywatela? Powinni za to beknąć. Za szukanie złodziei i bandytów weźcie się, a nie za człowieka bez maseczki barany jedne…

 63. MGr

  17 października 2020 at 19:19

  Obejrzałam – to jest dno dna!!! Jak można tak postąpić z człowiekiem? Niech Pani szuka pomocy na grupach na Facebooku – jest sporo osób, które pomogą. To Panu należy się zadośćuczynienie za tak brutalne zatrzymanie!

 64. WieR

  17 października 2020 at 20:48

  Opole jest gestapo ja pierdol@. Wszyscy popierający bezprawne i brutalne działanie sił okupacyjnych niech mają świadomość że ich też może to spotkać pod byle pretekstem i wtedy zabolą ich takie komentarze jakie sami tutaj pisali. Obywatel który nie staje w obronie krzywdzonego człowieka i jeszcze to pochwala to albo były ORMOWIEC albo wytresowany niewolnik systemu.

 65. deKODer

  18 października 2020 at 14:10

  wszsytko przez alkohol-facet powinien wykazać się sprytem ,wstawić bajer że miał maseczkę tylko mu spadła w barze i trochę jest wypity wiec nie zauważył,powinien się wylegitymowac pozwolić spisać i nie przyjąć manadatu-wówczas sprawa może być kierowana do sądu w ktorym utknęłąby na długi czas i wielkiego problemu by nie było.Natomiast niezależnie od tego czy miał maske czy nie odpychanie i agresywne zachowanie wobec legitymującego policjanta jest ogromna głupotą i facio sam sie wkopał-bo agresji wobec policj nie daruje żaden sąd-ponieważ to nie wykroczenie ale przestępstwo.
  Alkohol jest dla ludzi odopiwedzialnych–jeśli u kogoś powoduje utratę kontroli nad zachowaniem i odbiera zdrowy rozsądek powinien zostać abstynentem

 66. tfu

  20 października 2020 at 02:02

  Gorsi niż najgorsi bandyci

 67. Impex

  21 października 2020 at 10:35

  Ha, ha, ha, ha, ha dziki kraj. Polska- a taką wy wszyscy chcecie mieć. Nie chodzcie dalej na wybory, jeszcze większą władze dacie im do ręki. Czeka Was wszystkich zakolczykowanie i zaczipowanie. Mówiłem to już 20 lat temu. Brawo Polska.

 68. Prorocznia

  21 października 2020 at 20:40

  WSTYD “panowie” policjanci! Komu wy służycie? Chyba jedynie chorym politykom i własnemu ego! Film trafił już poza Polskę. Wstyd podwójny!
  Pamiętam czasy komuny i milicji wtedy też można było dostać od mundurowego po mordzie za nieodpowiedni wygląd. Nie przypuszczałem ze, podobno w “wolnej polsce”, dożyje takich czasów. Tak mi strasznie wstyd…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

Najnowsze

Z ostatniej chwili

Na piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o zamknięciu cmentarzy.

Bez kategorii

Z przykrością informujemy o śmierci jedenastu mieszkańców naszego regionu

Z ostatniej chwili

Na obwodnicy Opola na wysokości mostu nad Odrą o godzinie 13:00 doszło do kolizji ciężarówki marki DAF z volkswagenem.

Zobacz też

Z ostatniej chwili

Dzisiejszego popołudnia o godz. 14:20 w okolicy galerii Opolanin policja otrzymała zawiadomienie o dwóch osobach niestosujących się do ogólny zaleceń dotyczących

Wiadomości

Piękna inicjatywa Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu ! Na prośbę jednego z nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu mgr. inż. Bartłomieja Zajdy,

Z ostatniej chwili

Pięć Radiowozów Na Sygnale Do Jednego Mężczyzny … Bez Maseczki

Z ostatniej chwili

Dziś o godzinie 8:00 doszło do zderzenia mercedesa i kii na ulicy Ozimskiej w Opolu, przy skrzyżowaniu z Horoszkiewicza. Kierująca mercedesem 40-latka nie zachowało...

Advertisement

Copyright © 2020 Prostozopolskiego.pl

Follow by Email