Connect with us

Hi, what are you looking for?

Prostozopolskiego.pl – wiadomości opolskie

Z ostatniej chwili

Koronawirus w kolejnych szkołach w Opolu

Potwierdzono kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w opolskich szkołach. Tym razem chodzi o PSP 29, 21 oraz LO 1. W szkole podstawowej nr 29

koronawirus w opolskich szkołach

Potwierdzono kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w opolskich szkołach. Tym razem chodzi o PSP 29, 21 oraz LO 1. W szkole podstawowej nr 29 pozytywny wynik testu otrzymał uczeń drugiej klasy. Sanepid zdecydował o kwarantannie dla jednego nauczyciela i dozorze sanitarnym dla 25 uczniów do 18 października. Koronawirusa potwierdzono również w czwartej klasie szkoły podstawowej nr 21. Sanepid zdecydował o objęciu dozorem epidemicznym 19 uczniów do 16 października. Także 16 października dozorem epidemicznym objętych jest 32 uczniów klasy pierwszej w liceum ogólnokształcącym nr 1.Sanepid zdecydował również o przedłużeniu kwarantanny z 17 do 19 października w szkole podstawowej nr 10 w Opolu. Objętych jest nią 20 uczniów z siódmej klasy.Przypomnijmy, że zakażenie koronawirusem wykryto także u uczniów PSP nr: 2, 5, 9, 10, 11, 20, 21, 31, 33 , LO nr: 1, 2, 3, 8, przedszkolu nr 29, w żłobku nr 2, w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego, Publicznym Liceum nr 3 oraz u podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej Domu Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym.

4570
Please follow and like us:
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

Najnowsze

Z ostatniej chwili

Na piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o zamknięciu cmentarzy.

Bez kategorii

Z przykrością informujemy o śmierci jedenastu mieszkańców naszego regionu

Z ostatniej chwili

Na obwodnicy Opola na wysokości mostu nad Odrą o godzinie 13:00 doszło do kolizji ciężarówki marki DAF z volkswagenem.

Zobacz też

Bez kategorii

Z przykrością informujemy o śmierci jedenastu mieszkańców naszego regionu

Z ostatniej chwili

Z przykrością informujemy o śmierci trzynastu mieszkańców naszego regionu z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami:

Z ostatniej chwili

Z przykrością informujemy o śmierci dziesięciu mieszkańców naszego regionu z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami

Z ostatniej chwili

Z przykrością informujemy o śmierci dziesięciu mieszkańców naszego regionu z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Advertisement

Copyright © 2020 Prostozopolskiego.pl

Follow by Email