Connect with us

Hi, what are you looking for?

Prostozopolskiego.pl – wiadomości opolskie

Sport

Koronawirus w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Klub ZAKSA S.A informuje, że w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CO-V-2 w zespole Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle najbliższy mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki zostaje przełożony. Klub pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki.
W czwartek 8 października grupa członków drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle miała przeprowadzone testy na obecność wirusa SARS-CO-V-2, wówczas wszyscy przebadani otrzymali wynik negatywny. W związku z zasygnalizowaniem przez jednego z przedstawicieli naszej drużyny gorszego samopoczucia i podwyższonej temperatury osoba ta 14 października została ponownie poddana badaniu, niestety test miał rezultat pozytywny. Testy zostały przeprowadzone również przez pracowników biura Klubu – wszyscy przebadani pracownicy otrzymali wynik negatywny. Klub na tę chwilę podjął decyzję o nieujawnianiu danych osobowych członka drużyny z pozytywnym wynikiem testu.
Przedstawiciel ZAKSY, który otrzymał pozytywny wynik testu, pozostaje w samoizolacji, czekając na kontakt z sanepidem. Jednocześnie treningi zespołu zostały zawieszone, a cała drużyna oraz pracownicy Klubu, zgodnie z zaleceniami, poddali się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie drużyny zostaną ponownie poddani badaniu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco.
Na wniosek Klubu Polska Liga Siatkówki odwołała zaplanowane na sobotę, 17 października spotkanie 8. kolejki PlusLigi ze Ślepskiem Malow Suwałki. O nowym terminie rozgrywania meczu, decyzjach dotyczących kolejnych spotkań z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz powrocie do treningów i gry będziemy informować na bieżąco.
Klub ZAKSA S.A zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mieli w ostatnim czasie kontakt z jakimkolwiek zawodnikiem/ członkiem sztabu szkoleniowego Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle o szczególne obserwowanie swojego stanu zdrowia. W przypadku zaobserwowania, któregokolwiek z objawów koronawirusa prosimy o niezwłoczne zgłaszanie się do najbliższej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
INFORMACJA O BILETACH:
Bilety zakupione na sobotni mecz będą obowiązywały również w nowym terminie rozgrywania spotkania 8. kolejki. Zachęcamy do pozostawienia zakupionych wejściówek. Kibiców prosimy o zrozumienie.
Osoby, które zakupiły bilet, a nie będą mogły uczestniczyć w meczu w nowo wyznaczonym terminie otrzymają zwrot gotówki. Sposób zwrotu biletu uzależniony jest od tego, gdzie dokonano zakupu.
PUNKTY DYSTRYBUCJI: w przypadku zakupu wejściówki w punktach dystrybucji prosimy o udanie się do punktu, w którym dokonano zakupu – za okazaniem biletu gotówka zostanie zwrócona. KUPBILET.PL (zakup z rejestracją): jeżeli bilet zakupiono poprzez stronę kupbilet.pl należy wypełnić „formularz zwrotu”. Formularz dostępny jest po zalogowaniu się do systemu, wniosek znajduje się w szczegółach rezerwacji, zakładce Moje konto-Zamówienia. KUPBILET.PL (zakup bez rejestracji): jeżeli bilet zakupiono bez rejestracji prosimy o kontakt z kupbilet – zostanie Państwu przekazany „formularz zwrotu”.

306
Please follow and like us:
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

Najnowsze

Z ostatniej chwili

Na piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o zamknięciu cmentarzy.

Bez kategorii

Z przykrością informujemy o śmierci jedenastu mieszkańców naszego regionu

Z ostatniej chwili

Na obwodnicy Opola na wysokości mostu nad Odrą o godzinie 13:00 doszło do kolizji ciężarówki marki DAF z volkswagenem.

Zobacz też

Sport

Po okresie samoizolacji Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w tym tygodniu wznowiła treningi, nasz zespół już w najbliższy wtorek

Sport

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrali kolejne spotkanie zgarniając komplet punktów.

Sport

Bardzo mocno rozpoczęli sobotni mecz z Resovią Rzeszów siatkarze Stali Nysa. Michał Filip obił blok atakując z prawego skrzydła, punktowali Lemański, Komenda z zagrywki...

Sport

W ten weekend czekają nas kolejne siatkarskie emocje. Jak już informowaliśmy, w PlusLidze siatkarze Stali Nysa walczyć będę z Resovią Rzeszów o pierwsze zwycięstwo...

Advertisement

Copyright © 2020 Prostozopolskiego.pl

Follow by Email