Connect with us

Hi, what are you looking for?

Prostozopolskiego.pl – wiadomości opolskie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:0 (Poszukaj siebie na Zdjęciach)

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w drugiej kolejce PlusLigi pokonali przed własną publicznością MKS Będzin 3:0. Partie kolejno kończyły się do 16, 19 i 23. W pierwszym secie przyjezdni prowadzili wyrównaną grę do stanu 4:4. Później, z każdą kolejną akcją ZAKSA zwiększała prowadzenie. Seta zakończył atakiem Łukasz Kaczmarek. Drugą partię miejscowi zaczęli od prowadzenia 2:0. MKS doprowadził do remisu 3:3, później 10:10. Od tego stanu kędzierzynianie odskoczyli na 18:11 i to ten fragment gry zadecydował o wyniku seta. W trzecim secie MKS czując nad swoją głową topór grał ambitniej. Prowadził nawet 14:13. To nie wystarczyło jednak na dobrze dysponowanych kędzierzynian. Znów atakiem zakończył partie Kaczmarek. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Kamil Semeniuk. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:0(25:16, 25:19, 25:23)
ZAKSA: Kaczmarek, Kochanowski, Toniutti, Śliwka, Semeniuk, Smith, Zatorski (libero) oraz Staszewski, Kluth i ProkopczukMKS: Sobański, Gawryszewski, Thiago, Schmidt, Faryna, Santana, Gregorowicz (libero) oraz Makowski, Haduch, Kalembka, Bobrowski i Godlewski

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:0(25:16, 25:19, 25:23)