Connect with us

Hi, what are you looking for?

Prostozopolskiego.pl – wiadomości opolskie

Wiadomości

Koronawirus w kolejnej brzeskiej szkole.

Przynajmniej jedna osoba w szkole przy ul. Poprzecznej w Brzegu jest zakażona koronawirusem. Covid-19 wykryto u osoby dorosłej, a więc tym razem nie chodzi o ucznia, tylko o pracownika placówki. Informację potwierdziła w rozmowie telefonicznej rzecznik prasowy opolskiego sanepidu.
– Na chwilę obecną mogę tylko potwierdzić, że w tej szkole u jednej osoby dorosłej potwierdzono wynikiem dodatnim covid-19. Trwa dochodzenie przeciwepidemiczne, które pozwoli ustalić z kim ta osoba miała kontakt oraz ile osób zostanie poddanych kwarantannie – mówi nam Małgorzata Gudełajtis, rzecznik prasowy WSSE w Opolu.
Na razie na stronie Urzędu Miasta w Brzegu, jako organu prowadzącego szkołę, nie ma żadnego komunikatu w tej sprawie. Przypomnijmy, że wczoraj (21.09) potwierdzono koronawirusa u dwóch uczennic szkoły przy ul. Oławskiej. Na kwarantannę trafiła cała klasa oraz kilkunastu nauczycieli tej placówki. Źródło www.brzeg24.pl

203
Please follow and like us:
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

Najnowsze

Wiadomości

Opady deszczu, szybko zapadający zmrok i poranne mgły, to nieodłączne elementy jesiennej aury.

Sport

W Chełmnie, w minioną sobotę i w niedzielę zostały rozegrane ostatnie dwie rundy kończące tegoroczny sezon Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w enduro.

Z ostatniej chwili

Opolski odcinek A4 na 237 km w kierunku Katowic doszło do przebicia barier energochłonnych. O godzinie 12:51 z nieznanych przyczyn kierowca TIR'a

Zobacz też

Z ostatniej chwili

Strajk kobiet w kilku punktach Opola. W poniedziałek opolanki i opolanie oburzeni wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji blokują kilka ważnych ulic

Z ostatniej chwili

Proboszcz parafii w podopolskiej Chróścinie oraz pracownica tamtejszej szkoły podstawowej mają koronawirusa

Z ostatniej chwili

Od jutra rząd zdecydował się wprowadzić nowe obostrzenia, mające na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Bez kategorii

Z przykrością informujemy o śmierci dwóch osób z powiatu oleskiego z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Advertisement

Copyright © 2020 Prostozopolskiego.pl

Follow by Email