Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

19-latek zatrzymany za posiadanie i uprawę znacznych ilości narkotyków.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę i

19-latek zatrzymany za posiadanie i uprawę znacznych ilości narkotyków.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów amfetaminy, 50 tabletek kodeiny i ponad 30 krzewów marihuany. 19-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Działania kryminalnych z kędzierzyńsko-kozielskiej policji związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły ich do 19-latka. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla miał uprawiać oraz posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Informacje policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania zajmowanego przez młodego mężczyznę mieszkania, funkcjonariusze znaleźli ponad 35 gramów amfetaminy i 50 tabletek z kodeiną. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Wydobywał się on z pokoju w którym znajdowało się ponad 30 krzewów konopi. Kryminalni zabezpieczyli środki odurzające, krzaki konopi oraz sprzęt służący do ich uprawy.

Mężczyzna został zatrzymany. Materiał dowodowy zgromadzony w ramach prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu śledztwa, pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawę konopi. Za te przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle

1068
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W miniony poniedziałek, kryminalni ze Zdzieszowic zatrzymali dwie osoby

Z ostatniej chwili

Ponad 60 policjantów oraz strażaków ochotników poszukiwało zaginionego 24-latka.

Wiadomości

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie

Wiadomości

Prudniccy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Prudnik. Policjanci w jego